Skip to content

13-calowy MacBook Pro z M2 jest już dostępny do kupienia

18 de czerwiec de 2022
MacBook Pro M2

MacBooka Pro M2

Apple ujawnił kilka nowych urządzeń na początku tego miesiąca, w tym pierwsze laptopy z chipami M2. Jeden z nich, najnowszy 13-calowy MacBook Pro, jest już dostępny w przedsprzedaży.

Firma Apple ujawniła na początku tego miesiąca zaktualizowany 13-calowy MacBook Pro z nowym układem M2 firmy, a teraz można go kupić.

Nowy 13-calowy MacBook Pro ma tę samą konstrukcję, co poprzedni model z zasilaniem M1, z tym samym paskiem dotykowym i ekranem bez nacięć. Ma jednak nowy chip Apple M2, który obiecuje wyższą wydajność (procesor jest o 18% szybszy, GPU o 35% szybszy) w porównaniu z M1. Apple sprzedaje również nowego MacBooka Pro z maksymalnie 24 GB pamięci RAM, co stanowi ulepszenie w stosunku do maksymalnie 16 GB w poprzednim modelu.

Apple sprzedaje przede wszystkim dwie wersje 13-calowego MacBooka Pro. Podstawowa konfiguracja kosztuje 1 299 USD i ma 256 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM, podczas gdy inna wersja kosztuje 1 499,00 USD z 512 GB pamięci i taką samą 8 GB pamięci RAM. Jeśli zamówisz w Apple, możesz go dostosować, dodając do 2 TB pamięci SSD i 24 GB pamięci RAM.

Nie ma jeszcze żadnych niezależnych recenzji M2 MacBook Pro, ale strona specyfikacji i projekt ujawniają kilka wad. Istnieją tylko dwa porty danych, z których oba to USB typu C/Thunderbolt 3. To nie jest Świetnie kiedy zeszłoroczny 14- i 16-calowy MacBook Pro ma trzy porty Thunderbolt 4/USB Type-C, a także gniazdo kart SD, HDMI i ładowanie MagSafe. Nawet nadchodzący MacBook Air ma MagSafe. Ponadto nie wszystkim podoba się pasek dotykowy.

Czy ten post był pomocny?