Skip to content

8 rzeczy do zrobienia po rozpaleniu nowego ognia Kindle

31 de lipiec de 2021
8 Things to Do Once You Fire Up Your New Kindle Fire Header

Amazon Kindle Fire to świetny tablet, ale jest trochę rzadki, gdy po raz pierwszy wyjmujesz urządzenie z pudełka i włączasz. Nie ma książek do czytania, muzyki i nie ma zbyt wielu aplikacji. Przygotuj się przed wyjściem z domu z nową zabawką. Oto kilka rzeczy, które będziesz chciał zrobić przy pierwszym uruchomieniu Kindle Fire.

To jest gościnny post autorstwa Mitcha z Techniki, gdzie pisze o technologii.

1. Zdobądź kabel USB

Podłączono Kindle Fire USB

Są szanse, że w pewnym momencie będziesz chciał przenieść pliki z komputera do Kindle Fire. Będziesz chciał kupić kabel micro-USB do standardowego kabla USB, ponieważ nie jest do niego dołączony. Jeśli masz kabel z istniejącego smartfona lub innego urządzenia, będzie on działał z twoim Kindle Fire.

2. Zaopatrz się w bezpłatne e-booki

Darmowe e-booki

Nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zbudować imponującą bibliotekę ebooków na swoim Kindle Fire? W porządku. Wiele klasycznych książki z domeny publicznej są dostępne za darmo na Amazon. Jeśli to nie zaspokaja Twojej potrzeby czytania, istnieje wiele witryn innych firm, które udostępniają bezpłatne książki w formacie PDF, takie jak PlaneteBook, książki Google oraz Wiele książek.

3. Wyślij dokumenty

Rozpalać dokumenty przeciwpożarowe

Dowiedz się o systemie, którego Kindle Fire używa do dokumentów. Możesz przesyłać dokumenty w formacie PDF, TXT i PRC do urządzenia za pomocą kabla USB lub wysyłać je na adres e-mail podany w aplikacji „Dokumenty”, a będą one natychmiast dostępne do odczytu na urządzeniu.

4. Pobierz menedżera plików

Kindle Fire File Manager

W pewnym momencie prawdopodobnie będziesz chciał wyświetlić pojedyncze pliki zapisane na twoim Kindle Fire. Pobierać Eksplorator plików ES lub AndroXplorer z Amazon Appstore i możesz przeglądać dowolny plik na urządzeniu, a także instalować pliki aplikacji Android APK.

5. Zapoznaj się z sekcją „Zarządzaj swoim Kindle” na Amazon.com

Edytuj nazwę Kindle Fire 2

Wiele funkcji Kindle Fire jest opartych na „Chmurze”. Będziesz musiał użyć Zarządzaj sekcją Kindle witryny Amazon, aby robić takie rzeczy, jak zmiana nazwy urządzenia, zarządzanie archiwizacją, filmami i muzyką.

6. Zmień agenta użytkownika w przeglądarce

Zmień agenta użytkownika przeglądarki

Domyślnie Kindle Fire jest skonfigurowany do optymalizacji dla każdej witryny internetowej, co często oznacza mobilne wersje stron internetowych. Takie strony mają ograniczone funkcje, które zawierają. Urządzenie jest jednak w pełni zdolne do wyświetlania pełnych wersji stron internetowych. Przejdź do przeglądarki i wybierz „Menu” > „Ustawienia” i zmień ustawienie „Widok pulpitu lub urządzenia mobilnego” na „Pulpit”.

7. Prześlij swoją muzykę do Amazon

Amazonka Muzyka Ognia

Prześlij swoje pliki muzyczne do Amazon Cloud Player i przesyłaj strumieniowo całą swoją bibliotekę muzyczną bezpośrednio do Kindle Fire bez zajmowania cennej pamięci.

8. Uzyskaj dostęp do większej liczby aplikacji

1627738225 30 8 rzeczy do zrobienia po rozpaleniu nowego ognia Kindle

Sklep Amazon Appstore jest fajny, ale nie ma wielu popularnych aplikacji na Androida. Przejdź do ustawień koła zębatego> „Urządzenie” i ustaw „Zezwalaj na instalację aplikacji” na „Włączone”. Następnie odwiedź http://m.getjar.com w przeglądarce internetowej Kindle Fire, a będziesz mieć dostęp do wielu aplikacji na Androida. Teraz jesteś odpowiednio przygotowany, aby cieszyć się Kindle Fire i wszystkim, co ma do zaoferowania. Miłej lektury!

Czy ten post był pomocny?