Skip to content

AirPods i AirPods Pro są w najniższych cenach w historii

22 de listopad de 2022

Apple AirPods Pro 2022

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple są niezwykle popularne, mimo że istnieją setki (jeśli nie tysiące) konkurentów. W miarę zbliżania się Czarnego piątku możesz kupić AirPods lub AirPods Pro w najniższych jak dotąd cenach.

Pierwszy to AirPods drugiej generacji z ładowaniem MagSafe, który jest teraz w sprzedaży za 79 USD, w porównaniu ze zwykłym kosztem 89-119 USD. To jak dotąd najniższa cena, ale pamiętaj, że nie jest to model trzeciej generacji, który został wydany w październiku 2021 r. Nie ma dźwięku przestrzennego ani ulepszonej odporności na pot/wodę, jak w AirPods trzeciej generacji, ale AirPods drugiej generacji nadal brzmią świetnie.

W sprzedaży jest również najnowszy AirPods Pro (drugiej generacji), który został wyceniony na 249 USD, kiedy został wydany na początku tego roku, ale teraz jest w sprzedaży za 199,99 USD. To najlepsza para bezprzewodowych wkładek dousznych Apple, z konstrukcją douszną zapewniającą lepszą izolację akustyczną i obsługą aktywnej redukcji szumów (ANC). Jakość dźwięku jest doskonała i można go ładować przez bezprzewodowe ładowanie Lightning lub MagSafe.

Apple AirPods działają najlepiej z własnymi urządzeniami Apple, takimi jak iPhone, iPad i komputery Mac, ale są to tradycyjne słuchawki douszne Bluetooth. Jeśli masz komputer z systemem Windows lub inne urządzenie z Bluetooth, słuchawki douszne nie powinny mieć problemu z połączeniem się z nimi — po prostu tracisz funkcje specyficzne dla platformy, takie jak integracja z Siri.

Najbardziej przystępne cenowo słuchawki AirPods

AirPods i AirPods Pro sa w najnizszych cenach w historii

Amazonka

79,00 $ AirPods i AirPods Pro sa w najnizszych cenach w historii
159,00 $ Zaoszczędź 50%

1669125908 790 AirPods i AirPods Pro sa w najnizszych cenach w historii

Amazonka

199,99 USD AirPods i AirPods Pro sa w najnizszych cenach w historii
249,00 $ Zaoszczędź 20%

Czy ten post był pomocny?