Skip to content

Anker stworzył przypinany mikrofon bezprzewodowy

9 de styczeń de 2023
AnkerWork M650

Mikrofon i monitor AnkerWork M650

Czasami podczas rozmów służbowych musisz po prostu wstać i przejść się po pokoju bez powodu. Tutaj mogą się przydać bezprzewodowe słuchawki douszne lub zestawy słuchawkowe, a nowy mikrofon bezprzewodowy firmy Anker idzie o krok dalej.

Anker sprzedaje już niektóre produkty przeznaczone do pracy pod swoją marką „AnkerWork”, a firma właśnie ujawniła kolejny w drodze: bezprzewodowy mikrofon AnkerWork M650. Jest to zestaw z dwoma mikrofonami, przeznaczony przede wszystkim do użytku z dwiema osobami jednocześnie (np. podczas wywiadów), ale może być również używany jako pojedynczy mikrofon z dołączonym odbiornikiem USB-C lub Lightning. Anker pozycjonuje go jako alternatywę dla mikrofonów klapowych, które zwykle mają kabel biegnący do nadajnika.

Mikrofony mają z tyłu klips do przymocowania do koszul, kurtek lub czegokolwiek innego, co będzie blisko twarzy. Mały nadajnik rejestruje dźwięk z obu mikrofonów jednocześnie, z wystarczającą ilością pamięci wewnętrznej do siedmiu godzin dźwięku, wraz z małym ekranem dotykowym do monitorowania dźwięku i poziomu baterii. Anker twierdzi, że od rozładowanej baterii do pełnego naładowania nastąpi w ciągu 90 minut.

AnkerWork M650 powinien być dostępny od marca w cenie 249 USD na stronie internetowej firmy iw innych sklepach. Jest to z pewnością drogie, ale wypełnia niszę — w pełni bezprzewodowe mikrofony etykietowe — która nie ma wielu innych konkurentów.

Źródło: TechCrunch, Yahoo

Czy ten post był pomocny?