Skip to content

Aplikacja ChatGPT na iPhone’a właśnie otrzymała aktualizację

8 de czerwiec de 2023
52927928199 a5604dfb49 o

Oficjalne logo aplikacji ChatGPT na stronie logowania

ChatGPT szturmem podbił świat. Model języka sztucznej inteligencji wydał niedawno aplikację na iPhone’a, która pozwala pozostać z nim w kontakcie i szybko uzyskiwać odpowiedzi, jeśli są potrzebne w podróży. Teraz ta aplikacja na iOS otrzymuje istotne aktualizacje.

OpenAI wprowadza nowe ulepszenia do wersji ChatGPT na iOS, a najbardziej godnymi uwagi dodatkami są integracja skrótów, umożliwiająca użytkownikom łączenie modelu językowego, a także podpowiedzi i własnych danych wyjściowych z innymi aplikacjami i usługami. Integracje ChatGPT są już od jakiegoś czasu dostępne w przeglądarkowej wersji AI, a dzięki tej aktualizacji możesz ich używać z telefonem.

Ponadto wprowadzono integrację z Siri, umożliwiając użytkownikom przywoływanie ChatGPT za pomocą poleceń głosowych lub tworzenie Skrótów za pomocą Siri. Inne dodatki w tej aktualizacji obejmują nową funkcję „przeciągnij i upuść”, która umożliwia użytkownikom łatwe przesyłanie wiadomości z interfejsu ChatGPT do innych aplikacji na urządzeniach z systemem iOS. Otrzymujemy również ulepszoną obsługę iPada, wykorzystującą cały ekran, zamiast ograniczać się do bycia przewymiarowaną wersją aplikacji na iOS.

Jeśli chcesz wypróbować tę aktualizację, pobierz ją teraz w App Store.

źródło: Engadget

Czy ten post był pomocny?