Skip to content

Aplikacja Spotify na Androida właśnie zyskała moją najbardziej pożądaną funkcję – Recenzja Geek

6 de marzec de 2022
1e412544 1024x576 1

W zeszłym roku Spotify powiedział klientom, że nie ma zamiaru dodawać „Przesuń do kolejki” do swojej aplikacji na Androida. Ta dostępna tylko w systemie iOS funkcja pozwala szybko kolejkować utwory, przesuwając je w prawo, zamiast przechodzenia przez kilka wybrednych menu. Ale teraz, bez fanfar, funkcja Swipe to Queue jest dostępna na Androida.

Swipe to Queue zadebiutował pięć lat temu na iOS. Z jakiegoś powodu Spotify po prostu odmówił wprowadzenia tej funkcji na Androida. Nie jesteśmy pewni, dlaczego firma zmieniła zdanie lub dlaczego nie zawracała sobie głowy ogłoszeniem funkcji, o którą użytkownicy Androida błagali od 2017 roku.

Chociaż może nie wydawać się to przełomową funkcją, Przesuń do kolejki ułatwia programowanie muzyki w locie. Zawsze chciałem mieć tę funkcję na imprezy — powiedzenie komuś, aby przesunął palcem w prawo po utworach, które chcą umieścić w kolejce, jest łatwiejsze niż proszenie ich o naciśnięcie kilku przycisków. (Nie wspominając, bardzo łatwo jest przypadkowobawić się utwór, który próbujesz ustawić w kolejce).

Teraz funkcja Przesuń do kolejki nie wydaje się jeszcze dostępna dla wszystkich użytkowników Androida. Spotify przeprowadza ograniczony test lub po prostu nie zakończył wdrażania tej funkcji. Aby sprawdzić, czy funkcja Przesuń do kolejki jest dostępna na Twoim urządzeniu, zaktualizuj Spotify do najnowszej wersji, otwórz album lub playlistę i przesuń palcem w prawo po utworze.

Źródło: Reddit za pośrednictwem programistów XDA

Czy ten post był pomocny?