Skip to content

Aplikacja Zdjęcia w systemie Windows 11 otrzymuje nowe funkcje

6 de maj de 2023
windows 11 1

Logo Windowsa 11

Windows 11 wciąż jest w toku. Microsoft właśnie ujawnił, że aplikacja Zdjęcia, która początkowo pojawiła się w systemie Windows 10, jest kolejnym komponentem, który ma zostać odnowiony.

Nowa aktualizacja, która jest wdrażana wśród użytkowników systemu Windows 11 w kanałach Canary i Dev, obejmuje zaktualizowaną aplikację Zdjęcia z kilkoma nowymi funkcjami. Po pierwsze, dostępna jest nowa funkcja pokazu slajdów, która pozwala tworzyć pokazy slajdów wspomnień, a la Google Photos, lub wymyśla własne pokazy slajdów. Jest też nowy pasek przewijania, który pozwoli ci łatwiej przewijać w dół do określonych dat i godzin, dzięki czemu możesz przywołać wspomnienia z tego okresu.

Ponadto Zdjęcia otrzymują także magiczną edycję Zdjęć Google. Nowa funkcja „Spot Fix” umożliwia wprowadzanie lekkich poprawek do zdjęć bezpośrednio z poziomu aplikacji, co pozwala usuwać niechciane skazy lub niepożądane obszary na zdjęciach. Po prostu użyj pędzla na obszarze, który chcesz pokryć, a zostanie on naprawiony jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Istnieje wiele innych drobnych zmian, więc sprawdź pełny dziennik zmian. I oczywiście, jeśli jesteś Insiderem w jednej z dwóch gałęzi, w których wprowadzana jest aktualizacja, możesz sprawdzić aktualizację już teraz. Prawdopodobnie minie kilka tygodni lub miesięcy, zanim trafi do wszystkich użytkowników.

źródło: Microsoft

Czy ten post był pomocny?