Skip to content

Apple pozwoli Ci naprawić własny komputer stacjonarny Mac

20 de grudzień de 2022
apple mac mini big sur

Apple Mac mini w różowym świetle

Program samodzielnej naprawy firmy Apple został uruchomiony na początku tego roku, ale jak dotąd można było za jego pomocą naprawiać tylko iPhone’y. Niedawno został rozszerzony na komputery Mac, a teraz więcej komputerów Apple dołącza do walki.

Apple oficjalnie rozszerza swój program samodzielnej naprawy na M1 iMac, M1 Mac mini i Mac Studio. Jest również rozszerzany na firmowy monitor Studio Display. Wcześniej, jeśli chodzi o produkty Mac, można było naprawiać tylko modele firmy M1 MacBook Air i MacBook Pro. Możesz także naprawić modele iPhone’a począwszy od iPhone’a 12.

Pamiętaj, że program samoobsługi Apple jest przeznaczony tylko dla doświadczonych zaawansowanych użytkowników, którzy chcieliby spróbować samodzielnie naprawić swój sprzęt. Większość ludzi nadal powinna wysyłać swój telefon lub komputer do naprawy w autoryzowanym centrum napraw. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz wiedzę lub chcesz uczyć się na własne ryzyko, jest to fajny, nie wspominając o tańszym sposobie naprawy urządzenia.

Jeśli chcesz spróbować, odwiedź samoobsługowy portal Apple, aby zacząć.

źródło: sześć kolorów

Czy ten post był pomocny?