Skip to content

Apple stworzyło aplikację do przesyłania strumieniowego tylko dla muzyki klasycznej

9 de marzec de 2023
Apple Music logo

Logo Apple Music

Jeśli masz dość współczesnej muzyki i chcesz po prostu cieszyć się czasami, gdy armaty były używane jako instrumenty, Apple ma coś dla Ciebie. Apple przygotowuje nową aplikację muzyczną tylko dla muzyki klasycznej.

Apple przygotowuje nową aplikację o nazwie Apple Music Classical, specjalną wersję usługi przesyłania strumieniowego Apple Music, która jest dedykowana wyłącznie muzyce klasycznej i tym hitom sprzed dwóch stuleci. Możesz uzyskać dostęp do tej aplikacji z istniejącą subskrypcją Apple Music, a celem jest dostarczenie aplikacji bardziej skoncentrowanej na tego rodzaju muzyce, w porównaniu ze standardową aplikacją Apple Music.

Ta aplikacja zawiera tysiące nagrań w bezstratnej jakości, a wiele z nich obsługuje nawet dźwięk przestrzenny, który od dawna jest wymieniany jako jeden z najlepszych przypadków użycia tej technologii. Będzie również oferować wyselekcjonowane listy odtwarzania i ekskluzywne albumy, a także biografie legendarnych kompozytorów, które możesz pobrać w dowolnym momencie. Zasadniczo, jeśli jesteś fanem klasyki lub chcesz poszerzyć swoje muzyczne granice, jest to fajna aplikacja do sprawdzenia — zwłaszcza, że ​​nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Rezygnujesz z niektórych funkcji, takich jak pobieranie offline, ale ogólnie wygląda to na interesującą ofertę. Usługa Apple Music Classical jest obecnie ograniczona do iPhone’a, ale w przyszłości dostępna będzie również wersja na Androida. Jest teraz wymieniony jako zamówienie w przedsprzedaży w App Store.

Źródło: The Verge, App Store

Czy ten post był pomocny?