Skip to content

Apple TV HD spada do najniższej dotychczas ceny

12 de wrzesień de 2022
Apple TV 4K Hero 1024x575 1

Apple TV 4K z pilotem

Apple TV to jedno z najlepszych urządzeń do przesyłania strumieniowego, zwłaszcza jeśli jesteś w ekosystemie Apple, ale może być drogie. Na szczęście Apple TV HD jest już w sprzedaży w najniższej jak dotąd cenie.

Apple TV HD to niższy model Apple TV 4K. Na poziomie powierzchni jest pozornie identyczny. Ma ten sam przeprojektowany pilot Siri i ten sam podstawowy wygląd zewnętrzny. Jednak jego wnętrze nieco się zmienia. W końcu to urządzenie osiąga tylko 1080p, podczas gdy Apple TV 4K idzie do, cóż, 4K.

Amazonka

99,00 zł Apple TV HD spada do najnizszej dotychczas ceny
149,00 zł Oszczędź 34%

Urządzenie ma 2 GB pamięci RAM i 10/100 Ethernet zamiast gigabitowego Ethernetu. Dostaje również Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.0, a także starszy A8 SoC firmy Apple zamiast nowszego A12 Bionic. Ten starszy układ jest używany w iPhone’ach 6 i 6 Plus, a te telefony zostały wydane w 2014 roku, więc trzeba przyznać, że wygląda to na nieco przestarzałe. Nie jest to jednak telefon i będziesz go używać tylko do przesyłania strumieniowego.

Dzięki Apple TV HD masz pełny dostęp do usługi subskrypcji wideo Apple, Apple TV+, a także innych usług strumieniowego przesyłania wideo, takich jak Netflix. Otrzymasz także dostęp do Apple Fitness+ do ćwiczeń w domu na zegarku Apple Watch oraz Apple Arcade do nieograniczonej liczby gier bez reklam.

Zwykle to urządzenie kosztuje 150 USD. Ponieważ Apple TV 4K kosztuje tylko 30 USD więcej (50 USD, jeśli wybierzesz model 64 GB), model 4K był prawdopodobnie mądrzejszym zakupem. Jednak Apple TV HD spadł teraz do 100 USD, co czyni go obowiązkowym, jeśli zainwestowałeś w ekosystem Apple i nie przeszedłeś na 4K.

Czy ten post był pomocny?