Skip to content

Apple Watch Series 7 jest o 30 USD tańszy niż Czarny Piątek

29 de grudzień de 2021
apple watch blue

W tej chwili na Amazon jest dużo na Apple Watch Series 7. Oferta jest tak dobra, że ​​cena jest o 30 dolarów niższa niż w Czarny piątek. To świetna okazja na przypadkowy dzień pod koniec grudnia.

Począwszy od 45 mm, możesz obecnie kupić model Abyss Blue Apple Watch Series 7 z paskiem sportowym za 379 USD. Zwykle kosztuje 429 USD, więc jest to dość duża zniżka w stosunku do normalnej ceny. W rzeczywistości Amazon miał Apple Watch Series 7 za 409 USD w Czarny piątek, więc jest to znacznie lepsza oferta.

Niestety, oferta jest ograniczona do niebieskiego zegarka, więc jeśli chcesz kupić zegarek w innym kolorze, musisz zapłacić pełną cenę.

Jeśli masz mniejszy nadgarstek, możesz złapać 41 mm na zielono za 349 USD. Zwykle kosztuje 399 USD, więc to także świetna okazja.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz większy model w kolorze niebieskim, czy mniejszy model w kolorze zielonym, możesz teraz uzyskać świetną ofertę na Apple Watch Series 7. Jeśli chcesz mieć pełną klawiaturę na nadgarstku, jest to idealny czas, aby złapać najnowsze i najlepsze w świecie smartwatchów.

Czy ten post był pomocny?