Skip to content

Apple Weather nadchodzi na iPada, wciąż nie ma kalkulatora

7 de czerwiec de 2022
weather ipad

iPadOS 16 firmy Apple otrzymuje dużą, ważną nową funkcję. To coś, o co wielu użytkowników iPadów błagało od lat. Tak, w końcu tu jest: aplikacja Pogoda jest teraz dostępna na iPadzie. Zajęło to tylko 15 lat!

Aplikacja Pogoda na iPada jest w zasadzie tym, czego można się spodziewać. To fajna, duża, pełnoekranowa aplikacja pogodowa — większa wersja tej samej aplikacji pogodowej, którą znajdziesz na iPhonie. To proste, ale znowu – minęło 15 lat, odkąd aplikacja pojawiła się na iPhonie z iOS 1.

Teraz, gdy stukniesz widżet Pogoda na ekranie głównym iPada, (prawdopodobnie) przejdziesz do aplikacji zamiast do witryny pogodowej w Safari. To kolejne duże ulepszenie doświadczenia iPada.

Oczywiście jest jeszcze jedna brakująca aplikacja, na którą ludzie czekali, a jej jeszcze nie ma: wciąż nie ma aplikacji Kalkulator na iPadzie. W chwili pisania tego tekstu firma Apple nie zakończyła jeszcze swojego przemówienia na WWDC 2022: może aplikacja Kalkulator na iPada będzie „jeszcze jedną rzeczą” na końcu?

Aplikacja Kalkulator pojawi się wraz z iPadOS 16, która ma zostać wydana później w 2022 roku.

Nie jest to też jedyna nowa funkcja związana z pogodą: nowe funkcje ekranu blokady iPhone’a w iOS 16 pozwolą Ci również zobaczyć pełnoekranową prognozę pogody na ekranie blokady.

Czy ten post był pomocny?