Skip to content

Apple wprowadza na rynek 15-calowego MacBooka Air i rabaty na 13-calowy model – Recenzja Geek

6 de czerwiec de 2023
9c86482e 1024x576 1

Apple MacBook Air 15-calowy w czterech kolorach — srebrnym, szarym, złotym i ciemnoniebieskim.

Niektóre osoby mają problem z wyborem między MacBookiem Air a większym MacBookiem Pro — w końcu te urządzenia mają dwie bardzo różne ceny. Ale Apple właśnie uruchomił trzecią opcję, aby wypełnić lukę. Wreszcie możesz kupić 15-calowego MacBooka Air z Apple Silicon.

Nowy 15-calowy MacBook Air to po prostu większa wersja 13-calowego modelu, który zadebiutował w zeszłym roku. Ma te same udogodnienia, w tym chipset M2, ładowanie MagSafe, dwa porty USB-C (Thunderbolt 3), gniazdo słuchawkowe i cienkie ramki. Oczywiście w tym laptopie znajduje się również dzielna kamera internetowa firmy Apple.

Według Apple jest to najcieńszy 15-calowy laptop na rynku. Mierzy zaledwie 11,5 mm (około pół cala) grubości, a jego ekran ma technicznie przekątną 15,6 cala. Jeśli chodzi o wagę, waży nieco ponad trzy funty, co jest bardzo imponujące jak na laptopa z dużym ekranem.

Ci, którzy wybierają między MacBookiem Air a MacBookiem Pro, powinni również pamiętać, że to urządzenie opiera się na pasywnym chłodzeniu – nie ma wbudowanego wentylatora, co oznacza, że ​​jego wydajność będzie nieco niższa od MacBooka Pro o równoważnych specyfikacjach ( przynajmniej podczas intensywnych zadań).

Możesz zamówić 15-calowego MacBooka Air już dziś od 1299 USD. Apple obniża również cenę swojego 13-calowego MacBooka Air, który zaczyna się teraz od 1099 USD. Dla jasności, starszy model MacBooka Air M1 nadal kosztuje 999 USD – nie sugeruję kupowania modelu M1, chyba że jest on w sprzedaży, ponieważ nie jest on wcale tańszy niż nowszy model M2.

źródło: jabłko

Czy ten post był pomocny?