Skip to content

Arcade 1Up w przedsprzedaży nowego gabinetu „NFL Blitz” już dziś dostępne – Recenzja Geek

15 de sierpień de 2022
a5cafe83

Szafka do gier NFL Blitz Legends

Dziś producent gier retro, Arcade 1Up, ogłosił dostępność w przedsprzedaży swojej najnowszej, nostalgicznej szafki do gier: Legendy NFL Blitz. Szafka zawiera zremasterowane wersje klasycznych gier z lat 90. NFL Blitz, NFL Blitz ’99oraz NFL Blitz 2000: Złota Edycja.

The NFL Blitz seria zawierała over-the-top wersję piłki nożnej NFL w stylu Dżem NBA. Gra podważyła zasady futbolu amerykańskiego, pozwalając graczom na bardziej agresywne gry i akrobacje w stylu pro-wrestlingowym. Gry stały się hitem lat 90., stanowiąc ekscentryczną alternatywę dla bardziej realistycznych Madden NFL seria.

W serialu wystąpili legendy NFL z epoki, w tym Dan Marino, Jerry Rice, Deion Sanders, Brett Favre, Jerome Bettis, Terrell Davis, Cris Carter i setki innych. Jednak twórca gry, Midway Games, stracił licencję na tworzenie gier o tematyce NFL w 2005 roku, a seria zniknęła w nostalgicznych wspomnieniach.

Teraz, gdy Arcade1Up nabyło licencję na najpopularniejsze gry z serii, możesz wnieść NFL Blitz z powrotem do domu w tej dwumetrowej szafce, która może pomieścić czterech graczy, ma 17-calowy ekran, kompatybilność z Wi-Fi dla wielu graczy i wiele więcej w pięknym, podświetlanym namiocie sportowym z oficjalnie licencjonowaną grafiką.

Możesz zamówić Arcade1Up w przedsprzedaży Legendy NFL Blitz szafka zręcznościowa w Arcade1UP.com, BestBuy.com i Walmart.com za 599 USD. Firma spodziewa się wysłać szafy wczesną jesienią 2022 roku.

Czy ten post był pomocny?