Skip to content

Arlo obniża ceny dzwonków i aparatów fotograficznych o połowę z okazji Czarnego Piątku – Recenzja Geek

19 de listopad de 2022
4ef5eaaf

Wielkie oferty Arlo w Czarny piątek zaczynają się dzisiaj.

To znowu ta pora roku. Oferty na Czarny piątek pojawiają się wszędzie, nawet jeśli jeszcze nie jest to Czarny piątek. Na przykład ci, którzy chcą uzyskać znaczne zniżki na najnowsze przewodowe lub bezprzewodowe dzwonki wideo lub domowe kamery bezpieczeństwa firmy Arlo, mogą uzyskać nawet 50% zniżki od dziś.

Inteligentne domowe kamery bezpieczeństwa i dzwonki do drzwi są popularnymi przedmiotami podczas Czarnego piątku, głównie dlatego, że każdy chce je mieć, ale są drogie. Na szczęście firma Arlo właśnie ogłosiła, że ​​świąteczna wyprzedaż rozpocznie się dzisiaj, 19 listopada i potrwa do 4 grudnia.

Jednak niektóre lepsze oferty mogą nie trwać do czwartego, więc warto działać szybko. Wygląda na to, że wszystkie te rabaty są dostępne wyłącznie w witrynie Arlo.com i chociaż jest z czego wybierać, to pakiety zapewniają największe oszczędności.

Na przykład pakiety bezprzewodowego dzwonka wideo i gongu 2 firmy Arlo zwykle kosztują 250 USD, ale dziś można je kupić za jedyne 149,98 USD. Lub pakiet startowy z przewodowym dzwonkiem kosztuje 149 USD zamiast 300 USD. Niezależnie od tego, czy szukasz kamer punktowych, przewodowego/bezprzewodowego dzwonka do drzwi, czy czegoś więcej, Arlo zapewni Ci wsparcie przez kilka następnych tygodni.

Być może jedną z najlepszych ofert jest bezprzewodowy dzwonek do drzwi, dzwonek 2 i pakiet 3 kamer za jedyne 360 ​​USD, co stanowi 44% zniżki. Wejdź na stronę Arlo i znajdź ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, lub skorzystaj z oferty łączonej, klikając poniższy link.

Czy ten post był pomocny?