Skip to content

ASUS sprzedaje teraz najcieńszy na świecie 14-calowy laptop

23 de listopad de 2022

Laptopy mają różne kształty i formy, ale wybór cieńszego modelu zwykle oznacza rezygnację z wydajności i żywotności baterii. ASUS ma nadzieję to zmienić dzięki nowemu konkurentowi MacBooka Pro, który według firmy jest najcieńszym istniejącym 14-calowym laptopem.

ASUS ExpertBook B9 jest już dostępny w sprzedaży, po serii zapowiedzi ExpertBook firmy ASUS sprzed kilku miesięcy. Ten konkretny laptop, według firmy ASUS, jest najlżejszym 14-calowym laptopem dostępnym obecnie na rynku, o grubości 0,59 cala (1,49 cm). Jest wyposażony w układ Intel Core i7 12. generacji (nie najnowszy, ale wciąż bardzo przyzwoity), a także wykorzystuje platformę vPro, co oznacza, że ​​jest świetną opcją dla biznesu i wykonywania pracy w podróży.

ASUS sprzedaje teraz najcienszy na swiecie 14 calowy laptop

Pomimo smukłej konstrukcji, ASUS obiecuje imponującą żywotność baterii. Oficjalne szacunki mówią o 16 godzinach pracy na baterii, ale należy pamiętać, że szacunki dotyczące baterii podawane przez producentów komputerów to zawsze najlepsze scenariusze. Dostaniesz także dysk SSD o pojemności 1 TB i 16 GB pamięci RAM DDR5.

Jeśli chcesz dostać laptopa, możesz go teraz pobrać na Amazon. ASUS pobiera opłatę w wysokości 1840,85 USD, co jest dość wysoką ceną jak na laptopa – choć porównywalną do kursu w porównaniu do laptopów takich jak Apple MacBook Pro. To zdecydowanie jeden z najlepszych laptopów premium z systemem Windows, jakie możesz zdobyć, chyba że grasz w gry.

źródło: asus

Czy ten post był pomocny?