Skip to content

Audible wyświetla reklamy w Twoich audiobookach

3 de kwiecień de 2023
Left side of the Apple iPhone 14 Pro with the Audible logo on the screen

Audible to jedna z najlepszych aplikacji do audiobooków, z okazjonalnymi aktualizacjami funkcji i innymi ulepszeniami. Najnowsza zmiana nie jest jednak tak wspaniała — wkrótce możesz usłyszeć reklamy w swoich audiobookach.

Amazon ogłosił, że zacznie „przeprowadzać ograniczone testy” na niektórych kontach, odtwarzając pliki audio podczas słuchania swoich audiobooków. Brzmi to tak, jakby było to podobne do bezpłatnego poziomu Spotify, w którym co jakiś czas będziesz słyszeć reklamę, chyba że zapłacisz za Premium. W tej chwili ten test — i prawdopodobnie ostateczna wersja, gdy tylko się pojawi — wpłynie tylko na bezpłatne konta.

Na razie Audible wyświetli do ośmiu reklam w ciągu 24 godzin, więc nie powinno to być zbyt uciążliwe. Nawet wtedy reklamy nadal są reklamami i są irytujące. Jedną z największych zalet Audible jest to, że dopóki kupujesz książki, możesz cieszyć się nimi bez reklam i zakłóceń. Wydaje się jednak, że ma się to zmienić.

W tej chwili jest to tylko test, ale może się rozpowszechnić w ciągu najbliższych kilku miesięcy, więc nie zdziw się, jeśli zaczniesz słuchać audiobooka i usłyszysz reklamę przerywającą słuchanie.

Przez: Engadget
źródło: Audible

Czy ten post był pomocny?