Skip to content

Automatyczne wypełnianie pól komentarzy WordPress

10 de sierpień de 2021
1628578433 image0

Jedną z bardziej irytujących rzeczy związanych z odwiedzaniem blogów jest konieczność wypełniania wszystkich pól komentarzy. Są takie same na każdym blogu (w tym na tym). Jasne, możesz nacisnąć klawisz strzałki w dół, a Firefox może zapamiętać, co ostatnio wpisałeś, ale nadal jest to uciążliwe, szczególnie jako bloger, gdy chcesz zostawić dużo komentarzy.

O wiele prostszym sposobem jest użycie aplikacji do wypełnienia pól za Ciebie. wybrałem Texter tylko dlatego, że jest to najnowsze oprogramowanie, z którym się bawiłem.

Pobierz i zainstaluj oprogramowanie, a następnie przejdź przez samouczek na stronie pobierania. Po zainstalowaniu naciśnij Ctrl + Shift + H, aby wyświetlić okno dialogowe Dodaj nowy gorący ciąg, i wprowadź następujące informacje, upewniając się, że lista rozwijana jest ustawiona na „Skrypt”, w przeciwnym razie nie zastąpi {Tab} z rzeczywistym klawiszem tabulacji.

Moje imię{Tab}[email protected]{Tab}http://www.mysite.com{Tab}Moja wiadomość tutaj

Będziesz chciał nadać mu unikalny gorący ciąg, coś, czego nie będziesz musiał używać w innych aplikacjach. Wybrałem wp1.

Więc teraz po prostu wpisz wp1 w polu nazwy w dowolnym polu komentarzy:

1628578433 523 Automatyczne wypelnianie pol komentarzy WordPress


Naciśnij klawisz tabulatora i powinieneś zobaczyć, jak automatycznie wypełnia pola i umieść kursor w polu komentarza, abyś mógł napisać spersonalizowany komentarz.

1628578433 668 Automatyczne wypelnianie pol komentarzy WordPress

To narzędzie jest niewiarygodnie przydatne.

Pobierz Texter (narzędzie do zastępowania tekstu w systemie Windows)

Czy ten post był pomocny?