Skip to content

Bing Chat Now nie sprawi, że będziesz czekać na dostęp

17 de marzec de 2023
bing ai

Witam Binga

Firma Microsoft wkroczyła w przestrzeń generatywnej sztucznej inteligencji z dużymi działami, w tym całkowitą przebudową Bing w celu uwzględnienia chatbota AI, który może pomóc Ci zrobić wszystko, co chcesz. Po ujawnieniu, że chatbot używa właśnie ogłoszonego GPT-4, Microsoft najwyraźniej usuwa listę oczekujących, aby skorzystać z tej funkcji.

Możesz sprawdzić czat AI Bing bez konieczności dołączania do listy oczekujących, przynajmniej na razie. Po prostu przejdź do Bing i kliknij skrót „Czat”, aby rozpocząć. Wypróbowałem to i nadal zachęcało mnie to do dołączenia do listy oczekujących, ale kiedy to kliknąłem, natychmiast uzyskałem dostęp do opcji czatu. Może to jednak nie działać dla wszystkich — w oświadczeniu skierowanym do KrawędźMicrosoft nie chciał wprost powiedzieć, że usunął listę oczekujących, mówiąc dalej, że „przeprowadza różne testy, które mogą przyspieszyć dostęp do nowego Bing dla niektórych użytkowników”, ale pozostaje w fazie podglądu.

Stamtąd możesz korzystać z wielu funkcji chatbota — zadawaj mu pytania, powiedz mu, aby ci w czymś pomógł, lub po prostu żartuj z nim i powiedz mu, aby wymyślił żart lub zabawny wiersz. Ograniczeniem jest tak naprawdę Twoja wyobraźnia. Biorąc pod uwagę, że wciąż znajduje się w fazie podglądu, czasami może się zepsuć, więc nie zdziw się, jeśli tak się stanie.

Możesz wypróbować Czat Bing w witrynie Bing lub na nowym pasku bocznym w przeglądarce Microsoft Edge.

źródło: The Verge

Czy ten post był pomocny?