Skip to content

Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiający aplikacje

1 de sierpień de 2021
blaze01

Szukasz programu uruchamiającego aplikacje z wbudowaną dodatkową funkcjonalnością dla Twojego komputera i sieci? Dołącz do nas, gdy przyjrzymy się Blaze.

Jak wygląda Blaze

Blaze jest prosty w konfiguracji na komputerze, a po uruchomieniu tak właśnie wygląda. Aby uzyskać dostęp do Blaze, użyj sekwencji klawiszy skrótu … domyślnie jest to „Alt + Ctrl + Spacja”, ale można je łatwo zmienić, aby lepiej odpowiadały Twoim potrzebom w ustawieniach.

Oto spojrzenie na „Menu prawego przycisku myszy” dla „Ikony w zasobniku systemowym”…

1627807658 886 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje

Oraz „Menu prawego kliknięcia” dostępne z samego „Okna głównego”.

1627807658 111 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje

Blaze w akcji

Czas na szybkie spojrzenie na niektóre z wielu funkcji Blaze w akcji. Możesz łatwo uruchamiać swoje ulubione programy (Blaze jest bardzo tolerancyjny na błędnie napisane wpisy).

1627807658 644 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje


Lub wyszukaj termin, korzystając z preferowanej usługi wyszukiwania. Wystarczy wpisać usługę wyszukiwania, której chcesz użyć, pozostawić puste miejsce, a następnie wprowadzić wyszukiwane hasło.

1627807659 813 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje

Wykonuj szybkie obliczenia matematyczne z możliwością kopiowania ich do schowka. Zwróć uwagę, jak ładnie wyświetlana jest odpowiedź „17 210 368”. Blaze robi znacznie więcej (tj. tworzenie wiadomości e-mail, wstawianie „szybkich tekstów”, wykonywanie poleceń CMD itp.), ale daje to dobry wgląd w to, do czego ten program jest zdolny.

1627807659 432 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje

Ustawienia do wypisania

W „Obszarze ustawień ogólnych” możesz ustawić sekwencję klawiszy skrótu, której chcesz używać z Blaze, klawisz skrótu asystenta, liczbę sugestii do pokazania, jak często Blaze aktualizuje indeks, wyłączać monitorowanie aktywności i wyłączać automatyczne aktualizacje. Zwróć uwagę, że niektóre czynności mogą zostać automatycznie zatrzymane, jeśli używasz laptopa na zasilaniu bateryjnym.

1627807659 886 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje

Wprowadź dowolne zmiany lub modyfikacje w tym, co jest dodawane do indeksu w „Obszar indeksatora”. W prawym dolnym rogu możesz wybrać indeksowanie dodatkowych „przedmiotów” dla każdej kategorii w głównej części okna.

1627807659 331 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje

Możesz przeglądać, dezaktywować i/lub modyfikować poszczególne wtyczki w „Obszarze wtyczek”.

1627807659 665 Blaze – wielofunkcyjny program uruchamiajacy aplikacje

Wniosek

Mimo że wciąż jest w wersji beta, częste aktualizacje Blaze i wielofunkcyjność sprawiają, że jest to miły dodatek do każdego komputera. To zdecydowanie jeden program, któremu warto się bliżej przyjrzeć.


Uwaga: Blaze generuje „fałszywie dodatni” z „McAfee-GW-Edition – 6.8.5”.

Spinki do mankietów

Pobierz Blaze Beta

Czy ten post był pomocny?