Skip to content

BMW i7 EV Teaser ujawnia świecący przód przed premierą – Recenzja Geek

16 de kwiecień de 2022
dc6e9e68

Podczas gdy BMW ma już w tym roku kilka nowych pojazdów elektrycznych wyjeżdżających na ulice w Stanach Zjednoczonych, firma nie zwalnia tempa. Teraz BMW zapowiada swój nowy i7 EV przed ujawnieniem 20 kwietnia.

Niecierpliwie wyczekiwane BMW i7 to pierwsza czysto elektryczna seria 7 i chociaż nie wiemy jeszcze o niej zbyt wiele, ten obraz pozwala nam doskonale przyjrzeć się świecącemu przodowi. Podobnie jak inne pojazdy BMW na przestrzeni lat, BMW będzie oświetlać część przodu, tylko tym razem jest to ogromna „nerkowa” maskownica grilla.

Oczywiście jest to sztuczna kratka, ponieważ pojazd nie potrzebuje wentylacji i kratki z przodu do chłodzenia silnika. To dlatego, że nowe BMW i7 jest całkowicie elektryczne. Jeśli przód wygląda znajomo, podobny styl można zauważyć w nowym SUV-ie X7 na gaz.

Ponownie, nie mamy jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale wielu oczekuje, że najnowsza seria 7 BMW będzie wyposażona w duży akumulator o pojemności 120 kWh, który będzie w stanie pokonać luksusowy sedan w dowolnym miejscu od 305 do 380 mil na jednym ładowaniu.

Niestety, niewiele wiemy o specyfikacjach, funkcjach, a nawet o tym, czy otrzymamy wariant M70 z większą mocą, ale będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Dla tych, którzy nie są na bieżąco, BMW i7 2023 (i jego gazowy brat) serii 7 zadebiutuje we wtorek, 20 kwietnia, o godzinie 8:00 EDT. Początkowo planowany na 2022 Beijing Auto Show w Chinach, ogłoszenie będzie transmitowane na żywo.

przez pojazdy InsideEV

Czy ten post był pomocny?