Skip to content

Boost Mobile przedstawia nieograniczony plan „Carrier Crusher” o wartości 25 USD – Recenzja Geek

28 de lipiec de 2022
7bd56eda 1024x576 1

Zestaw do smartfona i karty SIM od Boost Mobile

Dostępny 28 lipca nowy nieograniczony plan Boost Mobile „Carrier Crusher” kosztuje zaledwie 25 USD miesięcznie. Jest to najtańszy nieograniczony plan dostępny w Stanach Zjednoczonych, a Boost Mobile obiecuje honorować tę cenę „na zawsze” z „bez wymogu przedpłaty, bez planu rodzinnego, bez BS”.

Plan Boost Mobile „Carrier Crusher” obejmuje nieograniczone dane, rozmowy i wiadomości tekstowe z zasięgiem 5G i 4G. Oferuje również obsługę mobilnego punktu dostępu. Klienci nie muszą płacić za kartę SIM, a klienci otrzymują 30 GB szybkich danych przed dławieniem (co jest dość hojne w tej cenie).

„Na rynku nie ma tak atrakcyjnej opcji bezprzewodowej, jak plan Boost Mobile o wartości 25 USD na zawsze. Wiemy, że konsumenci przepłacają za nieograniczony dostęp – nawet 80 dolarów miesięcznie z innymi facetami”.

– Stephen Stokols, szef Boost Mobile

Chociaż ten planczy wymaga płatności automatycznych, nie wymaga umowy, sprawdzania zdolności kredytowej ani planu rodzinnego. W przeciwieństwie do innych planów przedpłaconych „Carrier Crusher” nie zmusza klientów do płacenia z góry za pierwsze kilka miesięcy. Po prostu się rejestrujesz i płacisz 25 USD miesięcznie.

Teraz Boost Mobile twierdzi, że będzie honorować cenę 25 USD „na zawsze”, o ile włączysz automatyczną płatność. Proponuję zarejestrować się teraz, aby zabezpieczyć tę cenę. (Szczerze mówiąc, nie do końca wierzę w obietnicę Boost Mobile, ale jest to najtańszy dostępny obecnie nieograniczony plan, więc wciąż jest to zabójcza oferta.)

Zapisy do planu Boost Mobile „Carrier Crusher” otwarte 28 lipca. Pamiętaj, że Boost Mobile oferuje tańsze plany dla klientów, którzy nie potrzebują nieograniczonej ilości danych.

Czy ten post był pomocny?