Skip to content

Bose może wprowadzić na rynek słuchawki „Ultra” QuietComfort ANC – recenzja Geek

25 de luty de 2023
55911c48 1024x576 1

Słuchawki Bose QuietComfort 45 ANC w kolorze białym.

Nowy wyciek wskazuje, że Bose opracowuje słuchawki „QuietComfort Ultra”. A biorąc pod uwagę pseudonim „Ultra”, Bose może chcieć, aby te słuchawki zastąpiły flagowy QuietComfort 700, który ma prawie cztery lata.

Tą wiadomością początkowo podzielił się Leaker Kuba Wojciechowskina Twitterze. Twierdzi, że QuietComfort Ultra jest na wczesnym etapie rozwoju pod kryptonimem „Lone Starr”. Wojciechowski udostępnił również zdjęcie słuchawek, które wyglądają podobnie do QuietComfort 45s z 2021 roku.

Dodatkowe informacje nie są znane. To powiedziawszy, oczekuje się, że QuietComfort Ultra zastąpi starzejące się słuchawki Bose QuietComfort 700, więc spodziewamy się ulepszonego protokołu Bluetooth, ulepszeń aktywnej redukcji szumów i tak dalej. Wiesz – coś w rodzaju chleba z masłem.

W międzyczasie fani słuchawek mogą cieszyć się istniejącym katalogiem Bose. QuietComfort 45 to doskonały zestaw słuchawek, podobnie jak flagowe słuchawki QuietComfort 700. Warto zauważyć, że oba te słuchawki kosztują mniej niż Apple AirPods Max, ale zapewniają porównywalną (lub lepszą) jakość dźwięku dzięki światowej klasy ANC.

Źródło:Kuba Wojciechowskiprzez policję Androida

Czy ten post był pomocny?