Skip to content

Cena Sling TV rośnie

1 de luty de 2023
Sling TV logo

Logo telewizora z procy

Sling TV to jedna z najpopularniejszych usług transmisji strumieniowej telewizji w Stanach Zjednoczonych. Jeśli byłeś zainteresowany sprawdzeniem tego, mamy (być może) smutne wieści — cena idzie w górę.

Sling TV ogłosił, że od tego momentu będzie oferować więcej lokalnych kanałów — konkretniej, będziesz mógł przesyłać strumieniowo ABC, FOX i NBC w większej liczbie obszarów. Złe jest to, że w wyniku oferowania tych kanałów cena usługi wzrośnie na kilku rynkach. Jeśli mieszkasz w Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago, Filadelfii i okolicach San Francisco, usługa będzie kosztować dodatkowe 5 USD miesięcznie. Nowe kanały lokalne są dodawane łącznie w ośmiu regionach, ale tylko w pięciu z nich nastąpi wzrost cen.

Sling TV był właściwie jednym z pionierów internetowej telewizji na żywo i do tej pory pozostaje jednym z najbardziej przystępnych cenowo. Mimo to 5 USD to znaczny wzrost. Pakiet Orange Sling TV kosztuje do 45 USD miesięcznie, podczas gdy pakiet Orange + Blue kosztuje teraz do 60 USD miesięcznie na dotkniętych rynkach. Wzrost oznacza również zmianę strategii Slinga, która historycznie była tańsza, ponieważ nie obejmowała wielu lokalnych kanałów — zamiast tego firma zaleciła zakup anteny do telewizora i opcjonalnie tunera AirTV 2 do integracji z przewodnikiem Slinga i aplikacje do przesyłania strumieniowego.

Ta zmiana zacznie obowiązywać od 1 marca, więc masz jeszcze kilka tygodni, zanim nowa cena zacznie obowiązywać.

Źródło: Wiadomości o przecinakach do przewodów

Czy ten post był pomocny?