Skip to content

Chcemy, aby ten wyciekający zestaw LEGO „Mała syrenka” był częścią naszego świata – recenzja Geek

22 de kwiecień de 2023
ff9499ef 1024x576 1

Logo Małej Syrenki z czerwonym klockiem LEGO.

LEGO świętowało niedawno 100. rocznicę Disneya, oferując kilka kolekcjonerskich torebek z niespodzianką i pełnowymiarowych zestawów. Ale bardziej interesuje nas nadchodząceMała Syrenka set, który niedawno wyciekł na TikTok i Instagram.

To ogromny zestaw LEGO zawierający wszystkie główne podwodne postacie z gryMała Syrenka, w tym Ariel, King Trident, Ursula, Karina i Indira. Większość zestawu to gigantyczny małż, w którym mieści się kilka ustawieńMała Syrenka film, taki jak tron ​​Trident i legowisko Ursuli.

Oczywiście są też małe modele Flądry i Sebastiana. A kilka mniejszych ryb jest przyczepionych do gigantycznego małża za pomocą półprzezroczystych prętów (co daje wrażenie, że te ryby unoszą się). Powinienem również zauważyć, że syreny w tym zestawie wydają się być wyższe niż zwykłe minifigurki (używają standardowych korpusów LEGO, ale mają wysokie płetwy zamiast zwykłych nóg LEGO).

I oczywiście w tym konkretnym zestawie brakuje księcia Eryka. Zakładam, że LEGO wyda więcej niż jedenMała syrena ustawione, ale znowu, ja tylko zakładam. Nie znamy również żadnych szczegółów dotyczących tego zestawu, ale jest duży, więc prawdopodobnie kosztuje 150 USD lub więcej.

Akcja na żywo DisneyaMała Syrenka wchodzi do kin 26 maja. LEGO prawdopodobnie wypuści ten zestaw (i każdy innyMała syrena zestawy, jeśli istnieją) w tym czasie. Domyślam się, że ten zestaw trafi do sprzedaży 1 czerwca, ale zgaduję na podstawie poprzednich wydań, więc nie wierzcie mi na słowo.

Źródło: _thebrickcity_

Czy ten post był pomocny?