Skip to content

Chcesz chłodzić napoje? Chwyć paczkę balonów – LifeSavvy

27 de maj de 2022

Grupa nadmuchanych balonów jest zgrupowana razem.

Nadszedł weekend z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day), a lato ma swój nieoficjalny początek. Przy ciepłej pogodzie można się bawić na świeżym powietrzu, a jeśli szukasz sprytnego sposobu na utrzymywanie zimnych napojów, możesz wziąć kilka balonów.

Mrożone balony to najłatwiejszy, niebrudzący sposób na utrzymanie chłodnych napojów podczas zabawy na świeżym powietrzu.

Tak, oczywiście lód i dobra, staromodna lodówka zadziała. Jednak w miarę upływu czasu lód zaczyna się topić, pozostawiając chlupoczący, potencjalnie brudny bałagan. Co więcej, sięganie ręką do lodowatej wody nie jest zabawne, niezależnie od tego, jak bardzo chcesz tego piwa.

Balony są odpowiedzią.

1653675667 349 Chcesz chlodzic napoje Chwyc paczke balonow – LifeSavvy

Napełnisz balony wodą, upewniając się, że zmieniasz rozmiary, aby lepiej pasowały do ​​przestrzeni. Następnie umieść je w wiadrze lub innym pojemniku i umieść w zamrażarce. Pozwól im usiąść, aż całkowicie zamarzną.

Gdy są stałe, wrzuć je do wybranego pojemnika z napojami. Teraz masz niezawodny sposób na utrzymanie chłodnych napojów w letnim upale. Dodatkowo, kiedy się stopią, istnieje możliwość walki na balon z wodą.

Niezależnie od tego, czy planujesz gotowanie z okazji Dnia Pamięci, czy wiesz, że będziesz gospodarzem czwartego lipca tego roku, balony na wodę mogą być najlepiej strzeżoną tajemnicą letnich rozrywek.

Czy ten post był pomocny?