Skip to content

Chevrolet Equinox EV pozuje do zwiastuna, wygląda lepiej niż piorun — Recenzja Geek

25 de marzec de 2022
9dfdf491 1024x576 1

Na początku tego roku Chevy zaprezentował na targach CES całkowicie elektryczną wersję modelu Equinox. Teraz mamy drugą zajawkę na niedrogie, wspaniałe EV w krótkim zwiastunie. Ponadto Chevy używa nowego logo Equinox, aby podkreślić przejście samochodu z gazu na energię elektryczną.

Chociaż nie możemy wydobyć żadnych istotnych informacji z tego krótkiego filmu, daje nam on bliższe spojrzenie na wygląd zewnętrzny Equinox EV, który wygląda dość futurystycznie w porównaniu z istniejącymi modelami Equinox. Najbardziej godną uwagi cechą jest reflektor w stylu wizjera, który wygląda podobnie do tego, którego używa Chevy w elektrycznym pickupie Silverado.

  • Inne szczegóły obejmują dwukolorowe malowanie — wydaje się, że pojazdy Equinox EV będą miały białe lub czarne dachy, niezależnie od lakieru nadwozia. Przed drzwiami po stronie kierowcy znajduje się również port ładowania, który może pomóc Equinox EV wyróżniać się na tle modeli ICE, a także niektóre klamki w stylu Tesli, które przylegają do karoserii samochodu.

    Podobnie jak w przypadku innych zelektryfikowanych pojazdów w ofercie Chevy, Equinox ma w swoim logo niebieskie, pudełkowate „E”. To trochę mniej ekscytujące niż logo Chevy Bolt, ale hej, Equinox EV wygląda fajniej niż Bolt, więc myślę, że to przyzwoity kompromis.

    Oczekuje się, że Chevy Equinox EV zacznie się od około 30 000 USD. Inne szczegóły, w tym data premiery, nie są znane. Zwróć uwagę, że Chevy ogłosił już plany dotyczące elektrycznego crossovera o wartości 30 000 USD, więc podobno cena Equinox EV może być nieco nieaktualna.

    Źródło: Chevy za pośrednictwem CNET Road Show

    Czy ten post był pomocny?