Skip to content

Chroń swoje konta e-mail przed spamem dzięki Spamavert

28 de lipiec de 2021
spamavert01

Czy jesteś zmęczony stronami internetowymi, które zawsze proszą o Twój adres e-mail, a następnie bombardują Cię dużą ilością spamu? Teraz możesz dostać to, czego potrzebujesz i położyć kres nękaniu za pomocą Spamavert.

Uwaga: możesz użyć rozszerzenia Firefox lub uzyskać bezpośredni dostęp do witryny, jeśli masz inną ulubioną przeglądarkę.

Opcje

Po zainstalowaniu rozszerzenia Spamavert zaleca się szybkie przyjrzenie się opcjom. Możesz wybrać określony prefiks i separator prefiksu (podkreślenie, myślnik, kropka lub znak plus), różne opcje dotyczące funkcji Spamavert i generowania aliasów (bardzo dobrze!).

Korzystanie ze Spamavert

Korzystanie z rozszerzenia jest tak proste, jak kliknięcie prawym przyciskiem myszy pustego adresu e-mail, a następnie kliknięcie „Wklej adres Spamavert”. Automatycznie utworzy i wklei ładny adres tymczasowy. W naszym przykładzie utworzył następujący adres „[email protected]”.

1627478780 741 Chron swoje konta e mail przed spamem dzieki Spamavert

Co się dzieje później?

Po wypełnieniu konkretnego formularza strony internetowej i przesłaniu informacji, automatycznie otworzy się nowa zakładka (jeśli pozostawiłeś tę opcję zaznaczoną). Oto jak wyglądał nasz pierwszy e-mail. Zauważ, że możesz również wybrać „Powrót do przeglądu”, „Subskrybuj” i „Przekaż”…

1627478780 175 Chron swoje konta e mail przed spamem dzieki Spamavert


Oto, co zobaczysz, jeśli klikniesz „Powrót do przeglądu”… pokazuje pełną listę wszystkich e-maili otrzymanych w ciągu ostatnich 7 dni. Jest to świetna funkcja, jeśli testujesz witrynę, aby sprawdzić, czy wysyła ona spam, czy nie.

1627478780 445 Chron swoje konta e mail przed spamem dzieki Spamavert

Możesz także zasubskrybować za pośrednictwem RSS, aby obserwować swoje nowe tymczasowe konto Spamavert.

1627478780 419 Chron swoje konta e mail przed spamem dzieki Spamavert

A jeśli zdecydujesz się przekazać wiadomość e-mail ze swojego konta Spamavert, wybierz „Przekaż” i wprowadź adres, na który chcesz, aby została wysłana.

1627478781 138 Chron swoje konta e mail przed spamem dzieki Spamavert

Więcej dobroci Spamavert

Jeśli używasz innej przeglądarki, możesz przejść do witryny Spamavert i dowiedzieć się, jak łatwo jest tam utworzyć tymczasowy adres Spamavert (przerażający!).

1627478781 7 Chron swoje konta e mail przed spamem dzieki Spamavert

Wniosek

Niezależnie od tego, czy korzystasz z Firefoksa, czy ze strony internetowej, Spamavert zapewnia bardzo dobry sposób na uniknięcie całego spamu i utrzymywanie osobistych kont e-mail w czystości.

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie Spamavert.com (dodatki do Mozilli)

Strona główna Spamavert

Czy ten post był pomocny?