Skip to content

Chwyć Chromecasta z Google TV (HD) za 20 USD – Recenzja Geek

22 de kwiecień de 2023
d085bfda

Zabójcza cena za zabójczy klucz sprzętowy do przesyłania strumieniowego.

Osoba trzymająca pilota do Chromecasta przed telewizorem z otwartą Google TV

Twój inteligentny telewizor zaczyna działać wolno? Kij do przesyłania strumieniowego, taki jak Chromecast z Google TV, zapewni szybkie przesyłanie strumieniowe i ulepszony, bardziej intuicyjny interfejs. I przypadkowo Chromecast z Google TV (HD) jest w sprzedaży za jedyne 20 USD – to 10 USD mniej niż normalna cena.

Chromecast z Google TV (HD) działa w rozdzielczości 1080p i obsługuje wszystkie główne aplikacje do przesyłania strumieniowego. Wykorzystuje interfejs Google TV, który automatycznie uczy się Twoich preferencji, aby sugerować treści na wszystkich platformach. Co więcej, Google TV może utrzymywać uniwersalną listę obserwacyjną dla wszystkich usług przesyłania strumieniowego i oferuje sterowanie głosowe (oraz integrację z inteligentnym domem) za pośrednictwem Asystenta Google.

Nawet jeśli posiadasz telewizor 4K, może to być zabójcza umowa. Większość usług przesyłania strumieniowego ukrywa swoje treści 4K za drogim, ulepszonym planem. A jeśli Twój domowy internet jest stosunkowo wolny, prawdopodobnie i tak będziesz mieć problemy z przesyłaniem strumieniowym w 4K.

Nie wiemy, kiedy ta umowa się skończy. Jeśli więc chcesz Chromecasta z Google TV za jedyne 20 USD, nadszedł czas, aby go kupić.

Chromecast z Google TV (HD)

Chromecast z Google TV oferuje spersonalizowane przesyłanie strumieniowe z uniwersalną listą obserwowanych, sugerowanymi treściami i jedną stroną dla wszystkich usług telewizji na żywo. Posiada również Asystenta Google i wbudowanego Chromecasta.

Czy ten post był pomocny?