Skip to content

Chwyć Fire TV Stick 4K Max za jedyne 35 USD już dziś

9 de kwiecień de 2023

Fire TV Stick 4K Max

Amazon sprzedaje wiele urządzeń do przesyłania strumieniowego, ale obecnie najlepszym odtwarzaczem wielkości kija jest Fire TV Stick 4K Max. Teraz jest w sprzedaży za 35 USD, zniżka 36% od pierwotnej ceny.

Fire TV Stick 4K Max to kompaktowy odtwarzacz strumieniowy do telewizora, zaprojektowany do korzystania z własnego portu USB telewizora do zasilania — w pudełku znajduje się również adapter ścienny na wypadek, gdyby nie było to możliwe. Kije strumieniowe Amazon zwykle nie są tak szybkie i responsywne, jak opcje Roku w tym samym przedziale cenowym, ale ten model jest inny. Amazon twierdzi, że jest „40% mocniejszy niż Fire TV Stick 4K, z szybszym uruchamianiem aplikacji i bardziej płynną nawigacją”.

Chwyc Fire TV Stick 4K Max za jedyne 35 USD

Fire TV Stick 4K Max

Wysokiej klasy urządzenie do przesyłania strumieniowego firmy Amazon obsługuje 4K, Dolby Vision, Wi-Fi 6, polecenia głosowe Alexa i wiele więcej.

Ten kij do przesyłania strumieniowego ma wszystkie inne funkcje, których można się spodziewać, takie jak obsługa 4K, Dolby Vision i HDR10+, dźwięk Dolby Atmos i Wi-Fi 6. Jest też asystent głosowy Alexa, dostępny przez mikrofon na pilocie, który pozwala otwieraj aplikacje i wyszukuj treści bez poruszania się po niekończących się menu. Fire TV Stick 4K Max łączy się również z inteligentnymi urządzeniami domowymi z integracją Alexa, dzięki czemu możesz poprosić Alexę o wyłączenie świateł, sprawdzenie obrazu z kamery bezpieczeństwa i nie tylko.

Fire TV Stick 4K Max już kilka razy spadł do 35 USD, ale nadal jest to świetna cena, zwłaszcza jeśli potrzebujesz funkcji, które nie są dostępne na kijach strumieniowych Roku (takich jak uruchamianie Kodi i innych aplikacji na Androida).

Czy ten post był pomocny?