Skip to content

Chwyć ładowarkę Apple MagSafe za jedyne 32 USD

26 de luty de 2023
magsafe 1

Ładowarka Apple MagSafe

Firma Apple wprowadziła MagSafe w serii iPhone 12 i utknęła jako opcja ładowania we wszystkich kolejnych modelach. Teraz możesz kupić ładowarkę MagSafe za jedyne 32 USD, czyli rabat od zwykłej ceny 34-40 USD.

MagSafe to technologia ładowania magnetycznego w nowszych modelach iPhone’a, łącząca prostotę bezprzewodowego ładowania bez wtyczki z magnesami, aby zapewnić bezpieczne połączenie. Własna ładowarka Apple to mała podkładka, którą magnetycznie mocuje się do iPhone’a 12 lub nowszego, ze złączem USB-C na drugim końcu do podłączenia do źródła zasilania.

Ładowarka Apple MagSafe

Oficjalna ładowarka Apple MagSafe może ładować iPhone’a 12 lub nowszego z największą możliwą prędkością, używając magnesów, aby zapewnić bezpieczne połączenie.

Ładowarka MagSafe to świetna opcja na biurko lub do torby podróżnej, uwalniając port Lightning w iPhonie na wszystko inne, takie jak przewodowe słuchawki lub urządzenia USB. Urządzenie działa również jako standardowa bezprzewodowa podkładka ładująca Qi, więc nadal będzie działać ze starszymi modelami iPhone’a, niektórymi telefonami z Androidem i wszystkim innym, co ładuje się bezprzewodowo – ale przy zmniejszonych prędkościach ładowania i bez połączenia magnetycznego.

Obecna umowa o wartości 32 USD pochodzi od firmy Woot, która jest własnością Amazon i oferuje bezpłatną wysyłkę dla wszystkich subskrybentów Amazon Prime. To nie jest zła cena, jeśli chcesz mieć ładowarkę bez wtyczki do iPhone’a – i tak ignorując wtyczkę na drugim końcu.

Czy ten post był pomocny?