Skip to content

Chwyć Roku Streaming Stick 4K za 25 USD, najniższą dotychczas cenę

8 de listopad de 2022

Roku Streaming Stick Zdjęcie 4K

W zeszłym miesiącu Roku zdyskontował większość swoich odtwarzaczy multimediów strumieniowych na czas przed sprzedażą Amazon Prime Early Access. Przed Czarnym Piątkiem Roku Streaming Stick 4K jest w nowej, jak dotąd, niskiej cenie.

Roku Streaming Stick 4K jest teraz w sprzedaży za 25 USD u wielu sprzedawców, czyli o 5 USD mniej niż poprzednia najlepsza cena z zeszłego miesiąca. Roku ma kilka różnych skrzynek do przesyłania strumieniowego, które są niezwykle podobne, więc łatwo się pomylić, ale Stick 4K jest naszym obecnym najlepszym wyborem dla najlepszego urządzenia do przesyłania strumieniowego. Obsługuje wyjście 4K (stąd nazwa), a także Dolby Vision i HDR10+, jeśli Twój telewizor ma te funkcje.

Chwyc Roku Streaming Stick 4K za 25 USD najnizsza dotychczas

Odtwarzacz działa dokładnie tak, jak można by oczekiwać od dowolnego urządzenia do przesyłania strumieniowego lub inteligentnego telewizora. Po skonfigurowaniu możesz zainstalować kanały (aplikacje) dla usług takich jak Disney+, YouTube, Apple TV+, HBO Max, Hulu, Netflix, Paramount+ i wiele innych. Istnieje również preinstalowany kanał Roku, który zawiera bezpłatne kanały „na żywo” i niektóre treści na żądanie.

Oprócz oprogramowania i sprzętu odtwarzacza, dołączony pilot ma regulację głośności i zasilania podłączonego telewizora, a także wszystkie przyciski odtwarzacza Roku. Nie jest jasne, kiedy bieżąca wyprzedaż się zakończy, ale to świetna okazja, zwłaszcza jeśli obecne oprogramowanie telewizora nie jest wspaniałym doświadczeniem.

Czy ten post był pomocny?