Skip to content

Chwyć Xbox Series X od Verizon z szaloną zniżką – Recenzja Geek

13 de marzec de 2023
486b34d2

Konsola nowej generacji w końcu trafia do sprzedaży.


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  Zbliżenie na Xbox Series X

  Mamy dobrą wiadomość, jeśli chcesz kupić nową konsolę Xbox teraz, gdy zapasy są łatwiej dostępne. Po obniżeniu Xbox Series S do najniższej ceny w historii kilka tygodni temu, Verizon oferuje teraz podobną ofertę na Xbox Series X nowej generacji.

  Próba znalezienia konsoli w magazynie, nie mówiąc już o obniżce, była prawie niemożliwa od czasu jej pierwszego dostarczenia. Właśnie dlatego nowa obniżka ceny Verizon o 50 USD to najlepsza oferta, jaką widzieliśmy.

  Przez ograniczony czas Verizon oferuje Xbox Series X za jedyne 449 USD, czyli o 50 USD mniej niż sugerowana cena detaliczna i taniej niż jakakolwiek oferta podczas Czarnego piątku.

  Dla nieświadomych, większy Xbox Series X ma wiele do zaoferowania w porównaniu z bardziej przystępnym cenowo wariantem S. Ulepszenia obejmują pełną grafikę 4K do grania i przesyłania strumieniowego, napęd dysków, obsługę 60-120 FPS, wyższą wydajność i dodatkową pamięć masową, by wymienić tylko kilka.

  Jest powód, dla którego jest nowy za 500 USD, a to dlatego, że jest to najlepsze doświadczenie, jakie można uzyskać od firmy Microsoft. Warto zauważyć, że jest to jedna z pierwszych znaczących zniżek, jakie widzieliśmy na X, więc nie oczekuj, że potrwa długo. Jeśli czekałeś na spadek cen, zdobądź jeden, póki możesz, korzystając z poniższego linku z bezpłatną 2-dniową wysyłką.

  1678697728 364 Chwyc Xbox Series X od Verizon z szalona znizka –

  Xbox Series X w Verizon

  Zdobądź konsolę Xbox Series X nowej generacji z rabatem 50 USD od Verizon. To najlepsza oferta, jaką widzieliśmy.

  przez Windows Central

  Czy ten post był pomocny?