Skip to content

Ciesz się nawigacją w stylu Alt-Tab na pulpicie w Firefoksie za pomocą TabNavigator

3 de sierpień de 2021
navigator01

Czy używasz przełączania okien Alt-Tab na pulpicie Windows i chcesz mieć taką samą funkcjonalność w Firefoksie? Teraz możesz cieszyć się całym tym dobrodziejstwem przełączania w swojej przeglądarce za pomocą TabNavigator.

Uwaga: tutaj pokazano TabNavigator w wersji 1.0.3.

Organizować coś

Po zainstalowaniu rozszerzenia powinieneś poświęcić chwilę na zapoznanie się z opcjami. Tutaj możesz zobaczyć domyślną konfigurację TabNavigator. Możesz dostosować wygląd listy ikon (mała, średnia lub duża), właściwości podglądu dla otwartych kart i wprowadzić zmiany w razie potrzeby dla skrótów klawiaturowych.

TabNavigator w akcji

Tutaj możesz zobaczyć podokno listy ikon i podgląd zakładek aktywowane (bardzo dobrze!). Jeśli masz otwartych wiele kart z identycznymi ikonami, aktywacja podglądu kart może być naprawdę pomocna.

Użyj skrótu klawiaturowego (domyślnego lub własnego wyboru), aby przełączać się między kartami, a po znalezieniu karty, którą chcesz wyświetlić, po prostu puść klawisze. W naszym przykładzie mamy podgląd zakładki ustawiony na 550 pikseli szerokości.

1627967479 655 Ciesz sie nawigacja w stylu Alt Tab na pulpicie w Firefoksie

Jeśli wolisz używać tylko podokna listy ikon, pojawi się ono na środku okna przeglądarki, jak pokazano poniżej. Zwróć uwagę, że tytuły stron internetowych są również wyświetlane dla karty wybranej w oknie podrzędnym Lista ikon. Na obu zrzutach ekranu mamy ustawiony rozmiar ikony jako Mały.

1627967479 926 Ciesz sie nawigacja w stylu Alt Tab na pulpicie w Firefoksie

TabNavigator z aktywnymi tylko podglądami zakładek.

1627967479 848 Ciesz sie nawigacja w stylu Alt Tab na pulpicie w Firefoksie

Wniosek


Jeśli lubisz przełączanie okien w stylu Alt-Tab, TabNavigator jest zdecydowanie rozszerzeniem, które warto dodać do przeglądarki Firefox!

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie TabNavigator (dodatki do Mozilli)

Czy ten post był pomocny?