Skip to content

Co oznaczają małe znaczniki wyboru w WhatsApp?

31 de lipiec de 2021
1627709667 preview 3

Kiedy wysyłasz komuś wiadomość przez WhatsApp, obok niego pojawiają się małe ptaszki lub znaczniki wyboru. Informują one o stanie Twojej wiadomości. Przyjrzyjmy się, co one wszystkie oznaczają.

Jeden szary znacznik wyboru

1627709666 516 Co oznaczaja male znaczniki wyboru w WhatsApp

Jeden szary znacznik wyboru oznacza, że ​​wiadomość została pomyślnie wysłana z telefonu, ale nie została jeszcze dostarczona do odbiorcy. Po wysłaniu wiadomości zwykle przez kilka chwil będzie widoczny pojedynczy szary znacznik wyboru.

Jeśli pojedynczy szary znacznik wyboru wyświetla się dłużej, oznacza to, że telefon Twojego kontaktu jest prawdopodobnie wyłączony lub nie ma połączenia z internetem. Wiadomość zostanie dostarczona, gdy tylko wejdą w tryb online.

Pojedynczy szary znacznik wyboru może również oznaczać, że zostałeś zablokowany.

Dwa szare znaczniki wyboru

1627709666 360 Co oznaczaja male znaczniki wyboru w WhatsApp

Dwa szare znaczniki wyboru oznaczają, że wiadomość została dostarczona, ale nie została przeczytana (lub że została dostarczona, a osoba, z którą wysyłasz wiadomość, ma wyłączone potwierdzenia przeczytania). Gdy następnym razem spojrzą na WhatsApp, zobaczą Twoją wiadomość.


W czatach grupowych dwa szare znaczniki wyboru pojawiają się tylko wtedy, gdy wiadomość została dostarczona do wszystkich w grupie. Do tego czasu WhatsApp pokaże tylko jeden znacznik wyboru.

Dwa niebieskie znaczniki wyboru

1627709666 931 Co oznaczaja male znaczniki wyboru w WhatsApp

Dwa niebieskie znaczniki wyboru oznaczają, że wiadomość została przeczytana lub przynajmniej osoba, do której wysyłasz wiadomość, otworzyła wiadomość. Niebieskie znaczniki wyboru będą widoczne w poszczególnych wiadomościach tylko wtedy, gdy Twój kontakt ma włączone potwierdzenia przeczytania.

W czatach grupowych dwa niebieskie znaczniki wyboru oznaczają, że Twoja wiadomość została przeczytana przez wszystkich.

Jak dowiedzieć się, kiedy Twoja wiadomość została dostarczona i przeczytana?

Aby dokładnie dowiedzieć się, kiedy osoba, do której wysyłasz wiadomość, otrzymała lub przeczytała Twoją wiadomość, przytrzymaj ją i wybierz Informacje.

1627709666 341 Co oznaczaja male znaczniki wyboru w WhatsApp

Zobaczysz, kiedy wiadomość została dostarczona, a jeśli dana osoba ma włączone potwierdzenia przeczytania, o której godzinie została przeczytana.

Co oznaczaja male znaczniki wyboru w WhatsApp1627709667 731 Co oznaczaja male znaczniki wyboru w WhatsApp

Czy ten post był pomocny?