Skip to content

Co powiedziałeś: Twoje ulubione narzędzia i porady dotyczące zdalnego dostępu do pulpitu

6 de lipiec de 2021
2012 08 31 112527

Na początku tego tygodnia poprosiliśmy Cię o udostępnienie ulubionych narzędzi i wskazówek dotyczących zdalnego dostępu do pulpitu; teraz wróciliśmy, aby podkreślić Twoje ulubione narzędzia i sposób ich używania.

Dwoma głównymi tematami wśród wszystkich sugerowanych narzędzi były ceny i łatwość wdrożenia. Na tym froncie LogMeIn miał silnych zwolenników. Mtech pisze:

używam Zaloguj się i jestem zdumiony, że darmowa wersja może być używana nawet do celów biznesowych. Czułem się też tak źle i chciałem zapłacić za wersję Pro tylko z wdzięczności, ale zadzwonili do mnie osobiście z USA i powiedzieli, po co płacić, skoro darmowa wersja robi wszystko, czego potrzebujesz!

Co za firma.

Teamviewer jest świetny, ale zaporowy cenowo dla mojej skromnej pensji. Również Kudos to Dyndns, ponieważ nasz kraj trzeciego świata nie oferuje stałych adresów IP (z wyjątkiem wygórowanych kosztów)

Skały Logmein

TrinaryOC wykorzystuje LogMeIn z dodatkową warstwą:

Używam natywnego zdalnego pulpitu LogMeIn i Windows. Oba są bardzo solidne. Uwielbiam LogMeIn za łatwość dostępu. Mój tablet, telefon lub dowolny komputer. ja też używam Klient 2X dla dostępu RDP z moich urządzeń z Androidem. Niezależnie od metody zawsze łącz się przez bezpieczną sieć VPN.

Jeśli możesz zapewnić spójny dostęp VPN/SSH (na przykład podczas uzyskiwania dostępu do własnej sieci domowej), zdecydowanie jest to droga.

Ulubionym narzędziem Alexa jest prawdziwy szwajcarski scyzoryk:

Używam różnych protokołów, aby uzyskać dostęp do zdalnych maszyn: RDP, VNC, RAdmin…
Moją poranną rutyną jest sprawdzenie dużej liczby maszyn w możliwie jak najkrótszym czasie.
Aby to zrobić, używam mRemote. To oprogramowanie oszczędza czas rzeczywisty, ponieważ pozwala mi przechowywać informacje o połączeniach i otwierać różne połączenia w zakładkach. Zakładki są dobrze przemyślane, ponieważ zawiera zakładki grup połączeń, a wewnątrz tych zakładek znajdują się zakładki otwartych połączeń. Aby uzyskać dostęp do maszyny, wystarczy dwukrotnie kliknąć połączenie w panelu połączeń i jesteś w 🙂

Kiedy to sprawdziliśmy, zobaczyliśmy, że mRemote obsługuje łącznie 8 protokołów, w tym RDP, VNC, SSH, HTTPS i wiele innych – w połączeniu z dobrze zorganizowanym interfejsem z zakładkami, który uwielbia Alex, masz solidne i bezpłatne narzędzie do zdalnego zarządzania połączeniami.

Wreszcie popularną alternatywą/komplementem dla wspomnianego LogMeIn był TeamViewer. Podczas gdy wielu czytelników ukłoniło się, IgImAx szczegółowo opisał funkcje i dlaczego to uwielbia:

używam TeamViewer, testuję też przez długi czas wszystko TWD Remote i Symantec PC Anyware i Join.me…. ale żaden z nich nie był tak szybki, niezawodny i łatwy w użyciu jak Teamviewer! Jest stabilny w każdym rodzaju sieci! Dialup i ADSL i… możesz go używać do połączeń internetowych lub LAN. również nie będzie wymagał twojego adresu IP ani zdalnego pulpitu! tworzy identyfikator dla każdego systemu, a następnie możesz go używać…
* Nie musisz pamiętać innych identyfikatorów systemowych! po prostu utwórz i załóż konto w programie TV bardzo łatwo i zapisz w nim wszystkie identyfikatory, a za każdym razem, gdy któryś z nich uzyska dostęp do Internetu, poinformujesz o tym! (możesz dodać 43 ID+ nazwy konta w wersji darmowej)
* Obaj użytkownicy mogą przełączać pulpit jednym kliknięciem!
* Nie musisz go instalować! po prostu wybierz URUCHOM w postępie konfiguracji. przy mniej niż 4M będzie to dobre dla każdego połączenia sieciowego, aby to uzyskać!
* W nowej wersji (7) masz więcej funkcji, takich jak tablica i spotkanie (kamera internetowa + głos)
* Przesyłanie plików
* Zrestartuj zdalny system Windows do trybu awaryjnego z obsługą sieci, idealny do rozwiązywania problemów!
* Udostępnianie schowka!
* Przeciągnij i upuść pliki na zdalny pulpit (w wersji 7)
* Czat tekstowy/głosowy/kamera internetowa
* zmień zdalną rozdzielczość / głębię kolorów / wyłącz aero /… z telewizora nad paskiem narzędzi w oknie zdalnego pulpitu
* Wyłącz urządzenia wejściowe za pomocą pilota lub uruchom pusty ekran za pomocą pilota, jeśli zdalny telewizor jest ustawiony na to!
* Użyj 256-bitowego algorytmu AES do bezpiecznych połączeń między 2 komputerami.
* Użytkownik na komputerze zdalnym może przejąć lub skonfigurować nowe ustawienia do kontroli nad procesem zdalnym.
co mogę powiedzieć więcej!!?? Jest łatwy w użyciu, bezpieczny i ważniejszy! jest wolne!!!


Cóż więcej możesz powiedzieć? Najwyraźniej TeamViewer zdobył wszystkie głosy, które rzucili na niego czytelnicy.

Sprawdź pozostałe nominacje czytelników i wskazówki w pełnym wątku komentarzy tutaj.

Czy ten post był pomocny?