Skip to content

Co to jest program uruchamiający gry Samsung i czy należy go używać?

28 de lipiec de 2021
IMG 8944 650x300

To był długi dzień i masz trochę czasu do zabicia, więc chwyć Samsung Galaxy S7 i odpal swoją ulubioną grę. Jesteś gotowy zmiażdżyć poziom, na którym utknąłeś przez ostatnie siedem tygodni – jest tak blisko, że możesz go posmakować. Wtedy twój bff postanawia wysłać SMS-a, który przerywa twoją grę, co wyrzuca cię z równowagi. Znowu przegrywasz.

Zanim rzucisz telefonem przez pokój od samego myślenia o tym, jest nadzieja: Samsung Game Launcher to zabójczy sposób na radykalną poprawę wrażeń z gier mobilnych. Oto, co musisz o tym wiedzieć.

Co robi program uruchamiający grę?

Game Launcher to w zasadzie nacisk Samsunga na poprawę gier mobilnych na Galaxy S7 i S7 Edge. Jest to zestaw narzędzi, które zasadniczo pozwalają dostosować sposób, w jaki Twój telefon będzie reagował, gdy zostaną spełnione określone zmienne — na przykład dotknięcie przycisku Wstecz lub przychodzące połączenie.

Możesz użyć Game Launchera, aby wyłączyć wszystkie alerty podczas gry, aby Twój znajomy nie zrujnował Twojej gry ponownie. Może również zablokować przyciski „wstecz” i „ostatnie”, dzięki czemu nie wyjdziesz z gry, jeśli przypadkowo naciśniesz przycisk. Możesz nawet użyć go, aby szybko zrobić zrzut ekranu lub nagrać rozgrywkę i nałożyć na to trochę dźwięku. Wydaje mi się, że nadszedł czas, aby założyć kanał na YouTube, ty automat do gier.

Co to jest program uruchamiajacy gry Samsung i czy nalezy

Ale robi też więcej. Możesz nawet użyć go do oszczędzania baterii, zmniejszając rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę. To oczywiście sprawi, że gra będzie wyglądać i grać nieco gorzej, więc może nie być czymś, z czego wszyscy chcą korzystać. Ale jeśli martwisz się, że zabraknie Ci soku i po prostu musisz naprawić swoje Farm Heros, może to być rozwiązanie.

1627467098 693 Co to jest program uruchamiajacy gry Samsung i czy nalezy1627467098 666 Co to jest program uruchamiajacy gry Samsung i czy nalezy

Jak skonfigurować program uruchamiający grę

To jest właściwie najłatwiejsza część. W Galaxy S7 lub S7 Edge wskocz do szuflady aplikacji i przewiń w dół, aż znajdziesz „Game Launcher”. Dotknij tego.

1627467098 43 Co to jest program uruchamiajacy gry Samsung i czy nalezy


Po otwarciu powinny pojawić się wszystkie zainstalowane gry. Nie jest najlepszy w wykrywaniu dokładnie, czym jest gra, więc może być tutaj kilka wyłączonych aplikacji – wzdłuż tych samych linii może nie pokazywać każdej zainstalowanej gry. Niestety, wydaje się, że nie ma jeszcze sposobu na dodawanie gier spoza listy. Porażka.

1627467099 159 Co to jest program uruchamiajacy gry Samsung i czy nalezy

W dolnej części Launchera znajdują się dwie opcje, które można przełączać: „Brak alertów podczas gry” i „Narzędzia gry”. Ten pierwszy zrobi dokładnie to, co mówi: wyłącz wszystkie alerty, gdy gra działa na pierwszym planie.

1627467099 858 Co to jest program uruchamiajacy gry Samsung i czy nalezy

To drugie nie jest jednak tak proste. Zasadniczo jest to niewielka ikona wyświetlana z boku ekranu, która pozwala dostosować większość ustawień Game Launchera, gdy gra jest uruchomiona. Tutaj możesz na przykład zablokować klawisze wstecz i ostatnich, zrobić szybki zrzut ekranu lub rozpocząć nagrywanie.

1627467099 226 Co to jest program uruchamiajacy gry Samsung i czy nalezy

Obecnie największym minusem Game Launchera i Game Tools jest to, że są one dostępne tylko dla Galaxy S7 i S7 Edge. To oba przydatne narzędzia, dla których osobiście chciałbym zobaczyć premierę Samsunga w Google Play wszystko Urządzenia z Androidem — ale niestety zdaję sobie sprawę, że tak się nie stanie. Przynajmniej może spłyną je do S6 i Note 5. Mam nadzieję, że.

Czy ten post był pomocny?