Skip to content

Cybertruck został zauważony ze zaktualizowanymi lusterkami bocznymi, które pasują do jego dzikiego projektu – Recenzja Geek

5 de luty de 2023
6cbae60a

Cybertruck zauważony z nowymi lustrami

Tesla Cybertruck powoli staje się rzeczywistością. W październiku, po kilku latach zapowiedzi i zmian projektowych, firma poinformowała, że ​​projekt został ustalony i rozpoczęła oprzyrządowanie dla linii produkcyjnych. Jednak nowe przecieki sugerują, że zmiany wciąż trwają.

W tym tygodniu na Instagramie i Twitterze pojawiły się nowe zdjęcia pokazujące Teslę Cybertruck z kilkoma unikalnymi nowymi lusterkami bocznymi. Jak widać, najnowsze lusterka mają trójkątną konstrukcję i ostre krawędzie, podobnie jak sam Cybertruck.

Oryginalny model przedprodukcyjny z pierwszego ogłoszenia nie miał żadnych lusterek. W końcu kilka prototypów zostało zauważonych z tym samym typem lusterek, które można znaleźć w większości pojazdów. Jednak te duże, zaokrąglone plastikowe lusterka wyglądały nie na miejscu na ustawionej pod kątem stali Cybertrucka.

Nie miało sensu mieć wszelkiego rodzaju ostrych kątów na ciężarówce, ale potem okrągłe lusterka z tworzywa ABS. Niezależnie od tego, czy podoba ci się wygląd, czy nie, wygląda na to, że Tesla mogłaby przynajmniej dopasować te ostre linie i dzikie projekty ciężarówki do innych elementów, takich jak lusterka boczne.

Nie jesteśmy pewni, jak funkcjonalne jest to lustro, ale przynajmniej wygląda dobrze. Nie możemy jednak powiedzieć, czy tak będzie w jednostkach produkcyjnych, ponieważ Tesla ciągle coś zmienia. Jednak ostatnio Elon Musk opublikowane na Twitterze że oglądał produkcyjne wersje beta pojazdu i powiedział: „to jest niesamowite”. Na razie będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

przez DriveTeslaCanada

Czy ten post był pomocny?