Skip to content

Cztery kreatywne sposoby montażu Echo Dot

6 de lipiec de 2021
IMG 3911 copy

Amazona Echo kropka to jeden z najtańszych sposobów na wprowadzenie Alexy do domu, ale jeśli masz ją po prostu siedząc na stoliku bez większych fanfar, istnieją lepsze, kreatywne sposoby na jej zamontowanie.

Dzięki mnóstwu zewnętrznych producentów akcesoriów istnieje mnóstwo fajnych sposobów na zamontowanie Echo Dot, nie tylko po to, aby Alexa cię lepiej słyszała, ale także po to, aby nie przeszkadzała, aby nie przeszkadzała. Zajmować miejsce na blacie lub stoliku końcowym.

Zainstaluj małą półkę nad gniazdkiem

1625563394 898 Cztery kreatywne sposoby montazu Echo Dot

Jeśli chcesz trzymać Echo Dot z dala od liczników, aby nie przeszkadzała, naprawdę łatwym rozwiązaniem jest zainstalowanie małej półki, którą można przymocować do gniazdka.

Coś jak ta płyta wylotowa za 10 USD z półką jest tani i świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju małych urządzeniach, a Echo Dot idealnie do niego pasuje. Heck, możesz nawet ustawić na nim swoje pełnowymiarowe echo, jeśli chcesz. Możesz również kupić uchwyty do gniazdek, które trzymaj Echo Dot równolegle do ściany, co prawdopodobnie ułatwiłoby mikrofonom słyszenie Cię.


Jeśli czujesz się zręczny, możesz również zrobić własną półkę z drewna lub użyć drukarki 3D, jeśli masz ochotę. naprawdę przydatne, zwłaszcza jeśli chcesz użyć własnego, niestandardowego projektu. Rzeczoświata ma mnóstwo fajnych uchwytów Echo Dot, które można wydrukować w 3D. A jeśli nie masz drukarki 3D, istnieją usługi, które wykonają pracę za Ciebie.

Trzymaj go w puszce oświetleniowej do wbudowania

1625563394 234 Cztery kreatywne sposoby montazu Echo Dot

Oświetlenie wpuszczane jest świetne i sprawia, że ​​każde pomieszczenie wygląda elegancko. Ale masz światło, które tak naprawdę nie musi tam być? Zamiast tego zamontuj Echo Dot w jednej z tych wpuszczanych puszek oświetleniowych.

Możesz sam zaprojektować jeden za pomocą gniazdo światła do adaptera gniazdka a następnie zmodernizować a zestaw do montażu podtynkowego aby zmieścił się we wpuszczonej puszce. Oczywiście wymagałoby to pewnych przydatnych umiejętności, więc jeśli nie masz na to ochoty, możesz użyćGniazdo dokowania (32 USD) — jest specjalnie zaprojektowany do zamontowania Echo Dot wewnątrz wpuszczonej puszki oświetleniowej.

Pamiętaj, że przełącznik światła, który kontroluje tę wnękę światła, będzie cały czas włączony, więc jest to naprawdę zalecane tylko wtedy, gdy inne wbudowane oprawy oświetleniowe mają już zainstalowane inteligentne żarówki.

Zamontuj w dowolnym miejscu na ścianie lub suficie

1625563394 847 Cztery kreatywne sposoby montazu Echo Dot

Jeśli chcesz zamontować Echo Dot na ścianie lub suficie, ale masz bardzo konkretne miejsce, w którym chcesz, możesz kupić podstawowe mocowania, które można przykręcić do ściany lub sufitu w dowolnym miejscu.

Jeśli chcesz, aby był równy ze ścianą lub sufitem, możesz go użyć zestaw do montażu podtynkowego z którym powiązaliśmy powyżej, lub wybierz coś jeszcze prostszego, jak ci posiadacze które można przykręcić do ściany lub sufitu.

Jeśli jednak czujesz się naprawdę tanio, możesz użyć Paski poleceń 3M i umieść je z tyłu Echo Dot. Stamtąd po prostu przyklej go w dowolnym miejscu.


Nie zapominaj, że nadal musisz poprowadzić kabel zasilający do Echo Dot, więc zastanów się, jak poprowadzisz kabel, aby nie przeszkadzał i nie wyglądał zbyt nieestetycznie.

Ukryj to na widoku

1625563395 321 Cztery kreatywne sposoby montazu Echo Dot

Jeśli nie chcesz zajmować się montażem Echo Dot w wyjątkowym miejscu i wolisz po prostu trzymać go na blacie lub stoliku, możesz przynajmniej ukryć go na widoku.

Świetnym sposobem na to jest umieszczenie go w wazonie Echo Dot. To śliczny uchwyt Echo Dot lisa nie tylko daje ci miejsce na Echo Dot, ale może być także świetnym tematem do rozmowy. I jest dużo jeszcze gdzie że przyszło z.

Amazon sprzedaje nawet własne etui Echo Dot, takie jak ta obudowa z tkaniny to przynajmniej sprawia, że ​​​​Twoja kropka Echo wygląda nieco bardziej domowo i nie wystaje jak obolały kciuk.

Czy ten post był pomocny?