Skip to content

Czy powinieneś organizować swoje artykuły spożywcze przy kasie? – LifeSavvy

28 de luty de 2023

Osoba pcha wózek do sklepu spożywczego, sprawdź przenośnik taśmowy

Zrobiłeś skrupulatną listę zakupów i postępowałeś zgodnie z nią doskonale. Teraz czas na sprawdzenie. Ale kiedy to zrobisz, czy istnieje właściwy sposób umieszczania rzeczy na taśmie przenośnika przy kasie w sklepie spożywczym?

Jeśli widziałeś, jak ludzie układają produkty według grupy żywności lub rodzaju produktu przy kasie, możesz rozważyć zrobienie tego samego.

Jak organizujecie swoje zakupy? To całkiem proste. Podczas ładowania produktów na przenośnik taśmowy przy kasie szukaj artykułów spożywczych zgrupowanych w samym sklepie. Na przykład całe mięso można załadować razem na taśmę. Następnie możesz dodać świeże produkty, następnie towary w pudełkach, puszkach i workach z korytarzy, a na koniec mrożonki.

Czy powinienes organizowac swoje artykuly spozywcze przy kasie – LifeSavvy

Jaki jest inny cel niż zaspokojenie twojej niekończącej się potrzeby uporządkowania rzeczy (a może to tylko ja?)? Pomaga osobie, która pakuje twoje zakupy. Jeśli nie wiesz, kasjerów uczy się pakować artykuły spożywcze w określony sposób, grupując produkty według rodzaju i wagi. Na przykład nie chcesz kłaść zamrożonego groszku obok pudełka płatków śniadaniowych. Gdy groszek topnieje w drodze do domu, pot może wpływać na karton pudełka.

Grupując zakupy według rodzaju, możesz pomóc kasjerowi i przyspieszyć proces pakowania. Zasadniczo jest to korzystne dla wszystkich. Więc następnym razem, gdy będziesz wyrzucać listę zakupów, śmiało utrzymuj porządek w koszyku.

Czy ten post był pomocny?