Skip to content

Discord Direct Message nie zniknie? Oto poprawka

15 de kwiecień de 2023
52763074573 c368a83914 o

Społeczność graczy Discord

Aby pozbyć się nieprzeczytanej wiadomości bezpośredniej, która nie zniknie w Discord, otwórz swoje wiadomości na czacie i kliknij kartę „Nitro” tuż pod zakładką „Znajomi”. Jeśli to nie rozwiąże problemu, spróbuj zaktualizować Discord lub wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Jeśli na pulpicie lub w aplikacji internetowej Discord widać, że masz nieprzeczytaną wiadomość bezpośrednią (DM), mimo że przeczytałeś wszystkie swoje wiadomości na czacie, nie jesteś sam. Sami napotkaliśmy ten irytujący problem, ale łatwo go naprawić.

Jak usunąć zablokowane powiadomienie DM w Discord

Najbardziej prawdopodobną przyczyną powiadomienia o bezpośredniej wiadomości Discord, które nie zniknie, jest promocja Nitro, usługi subskrypcji premium Discord. Rozwiązaniem jest kliknięcie zakładki „Nitro” w wiadomościach na czacie, znajdującej się w menu konwersacji po lewej stronie, tuż pod zakładką Znajomi.

Jeśli jesteś taki jak my, jesteś przyzwyczajony do ignorowania reklam i prawdopodobnie dlatego problem jest tak powszechny. Niestety, Discord będzie przetrzymywać twoje powiadomienia DM jako zakładników, dopóki przynajmniej nie spojrzysz na promocję Nitro.

W naszym przypadku Discord dawał nam bezpłatną wersję próbną Nitro i możesz z tego skorzystać. Jeśli uznasz, że nie warto za to płacić, zawsze możesz anulować subskrypcję Nitro przed końcem okresu próbnego.

Co zrobić, jeśli powiadomienie DM nadal jest dostępne

Jeśli nie masz promocji Nitro i kliknięcie zakładki Nitro nie działa, a jesteś pewien, że przeczytałeś wszystkie swoje wiadomości na czacie, następną rzeczą do wypróbowania jest aktualizacja Discorda. W przeciwnym razie możesz również wyczyścić pliki pamięci podręcznej Discord, co może rozwiązać wiele problemów, takich jak zablokowane powiadomienie.

Czy ten post był pomocny?