Skip to content

Disney+ i Hulu ponownie podnoszą ceny

12 de sierpień de 2022
turning red

obraz Turning Red

Większość usług przesyłania strumieniowego z czasem stale podnosi ceny, ponieważ inwestują więcej pieniędzy w treści (i starają się maksymalizować zyski od istniejących subskrybentów). Tym razem to Disney+ i Hulu podnoszą ceny.

Od 8 grudnia Disney+ będzie kosztować 10,99 USD miesięcznie, w porównaniu z obecną ceną 7,99 USD miesięcznie. Tego samego dnia zostanie uruchomiona subskrypcja Disney+ z reklamami, która będzie kosztować… 7,99 USD miesięcznie. To nie jest duża zniżka za znoszenie s, nawet jeśli reklamy są rzadkie — powiedział Disney Dziennik Wall Street na początku tego roku, że na godzinę czasu oglądania będzie tylko około czterech minut reklam.

Hulu, który jest również własnością Disneya, również podnosi ceny. Hulu bez reklam rośnie z 12,99 USD miesięcznie do 14,99 USD miesięcznie, a Hulu z reklamami skacze z 6,99 USD miesięcznie do 7,99 USD miesięcznie. Zmiany w Hulu zaczną się 23 sierpnia.

Disney nie jest jedyną firmą, która w tym roku podniosła ceny usług przesyłania strumieniowego. Netflix podniósł koszty swoich planów o 1-2 USD w styczniu, a Amazon Prime (w tym Prime Video) podrożał w lutym. Samodzielna subskrypcja Disneya ESPN+ również wzrosła z 6,99 USD miesięcznie do 9,99 USD miesięcznie.

Disney aktualizuje również pakiet Disney Bundle o inną strukturę.

Via: Pogranicze
Źródło: Disney

Uwaga: autor tego artykułu jest właścicielem akcji The Walt Disney Company.

Czy ten post był pomocny?