Skip to content

Dodaj przewijalny pasek narzędzi zakładek z wieloma wierszami do przeglądarki Firefox

29 de lipiec de 2021
multirowbookmarks01

Jeśli masz dużo zakładek dostępnych na pasku narzędzi zakładek, wiesz, że dostęp do niektórych z nich nie jest tak łatwy, jak byś chciał. Teraz możesz uprościć proces dostępu za pomocą paska narzędzi Multirow Bookmarks Toolbar dla przeglądarki Firefox.

Przed

Jak widać, wypełnienie naszego „paska narzędzi zakładek” nie zajęło dużo czasu i wymagane jest użycie listy rozwijanej. Jeśli nie trzymasz zbyt wielu zakładek w „Pasku narzędzi zakładek”, może to nie być zła rzecz, ale co, jeśli masz tam bardzo dużą liczbę zakładek?

Pasek narzędzi zakładek wielowierszowych w akcji

Jak tylko zainstalujesz rozszerzenie i zrestartujesz Firefoksa, zobaczysz domyślne trzy wiersze. Jeśli nie martwisz się o przestrzeń interfejsu użytkownika, dobrze jest iść. Ci z was, którzy lubią ograniczać przestrzeń interfejsu użytkownika do minimum, będą chcieli rzucić okiem na następną część…

1627539582 443 Dodaj przewijalny pasek narzedzi zakladek z wieloma wierszami do przegladarki

Dzięki temu rozszerzeniu nie jesteś zablokowany w „ustawieniu trzech wierszy”. Jeśli zgadzasz się z dwoma wierszami, możesz wybrać to w „Opcjach” i cieszyć się mini paskiem przewijania po prawej stronie. W naszym przykładzie nadal mieliśmy łatwy dostęp do wszystkich trzech wierszy.

1627539582 716 Dodaj przewijalny pasek narzedzi zakladek z wieloma wierszami do przegladarki

Dwa rzędy wciąż za dużo? Żaden problem. Ustaw liczbę wierszy tylko dla jednego w „Opcjach” i nadal ciesz się tą dobrocią przewijania. Jeśli wybierzesz tylko jeden wiersz, nie panikuj, gdy nie widzisz paska przewijania… nadal tam jest. Przytrzymaj mysz nad miejscem, w którym znajduje się pasek przewijania na powyższym obrazku i użyj środkowego przycisku myszy, aby przewijać wiele wierszy. Tutaj możesz zobaczyć przejście między drugim i trzecim rzędem w naszej przeglądarce… Fajnie, co?

1627539582 22 Dodaj przewijalny pasek narzedzi zakladek z wieloma wierszami do przegladarki

Opcje


„Opcje” są niezwykle łatwe w obsłudze… wystarczy włączyć / wyłączyć rozszerzenie tutaj i ustawić liczbę wierszy, które mają być widoczne.

1627539583 872 Dodaj przewijalny pasek narzedzi zakladek z wieloma wierszami do przegladarki

Wniosek

Chociaż rozszerzenie paska narzędzi zakładek Multirow może na pierwszy rzut oka nie wydawać się zbyt duże, zapewnia pewną elastyczność dla „paska narzędzi zakładek”. Możesz zaoszczędzić miejsce i łatwo uzyskać dostęp do zakładek bez tych list rozwijanych.

Jeśli szukasz innego świetnego sposobu na jak najlepsze wykorzystanie miejsca dostępnego na „Pasku narzędzi zakładek”, koniecznie przeczytaj nasz artykuł na temat rozszerzenia paska inteligentnych zakładek dla Firefoksa tutaj.

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie Multirow Bookmarks Toolbar (dodatki do Mozilli)

Czy ten post był pomocny?