Skip to content

Dodaj SiteAdvisor do Google Chrome

9 de lipiec de 2021
siteadvisor01 1024x811 1

Wraz z ciągłym wzrostem złośliwego oprogramowania, wiedza o tym, kiedy strona internetowa sprawia problemy, może uchronić Cię przed bolesnym doświadczeniem. Jeśli chcesz dodać nieco więcej zabezpieczeń do przeglądarki opartej na Chromium, dołącz do nas, gdy przyjrzymy się rozszerzeniu SiteAdvisor dla Chrome.

SiteAdvisor dla Chrome w akcji

Po zainstalowaniu rozszerzenia należy najpierw przejść do opcji. Możesz wybrać styl ostrzeżenia, który chcesz otrzymywać, gdy napotkasz „mniej renomowaną” witrynę. Domyślnym ustawieniem jest „Ostrzeżenie ikony paska narzędzi”, ale można je łatwo zmienić na pełne „Przekierowanie strony internetowej”.

Uwaga: „Przycisk/ikona paska narzędzi” nie wyświetla rozwijanego okna po kliknięciu.

Oto przykład, jeśli wybierzesz ustawienie domyślne i otrzymasz „Ostrzeżenie ikony paska narzędzi”.

1625809748 885 Dodaj SiteAdvisor do Google Chrome

Po raz kolejny ta sama strona internetowa, z wyjątkiem pełnego „Przekierowania strony internetowej”… z dwóch opcji, jest to zalecane ustawienie. Zwróć uwagę, że podano szczegółowe informacje na temat „dlaczego” witryna jest wymieniona jako „mniej niż godna zaufania”.

1625809748 58 Dodaj SiteAdvisor do Google Chrome


Przykład strony internetowej, która jest dobra… nic oprócz znaczników wyboru i zieleni. Przerażający!

1625809749 705 Dodaj SiteAdvisor do Google Chrome

Mogą być tacy, którzy czuliby się bardziej komfortowo z „podwójną warstwą” ochrony podczas przeglądania. Jak widać tutaj SiteAdvisor i WOT dobrze ze sobą współpracują. Więcej o WOT dla Chrome przeczytasz tutaj.

1625809749 506 Dodaj SiteAdvisor do Google Chrome

Wniosek

Jeśli martwisz się o „mniej renomowane” witryny, SiteAdvisor dla Chrome może pomóc w zapewnieniu warstwy zabezpieczeń, która będzie Cię ostrzegać, gdy będziesz przygotowywać się do „przeglądania” potencjalnych problemów.

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie SiteAdvisor dla przeglądarki Chrome (rozszerzenia Google Chrome)

Czy ten post był pomocny?