Skip to content

Dodaj to do grillowanego sera, aby uzyskać błyskawiczne wędliny – LifeSavvy

23 de kwiecień de 2022
774ca46d

Istnieje wiele kombinacji potraw, które mogą wydawać się dziwne. Na przykład lubię sos ranczo na pieczonym ziemniaku. Ostatnio jednak wiele osób dodaje wątpliwą pastę do idealnie smacznych kanapek z serem z grilla i stwierdzenie, że brzmi to dziwnie, jest niedopowiedzeniem.

Od zeszłego roku ludzie w rekordowych ilościach dodają masło orzechowe do swoich grillowanych kanapek z serem.

Teraz, zanim go zapukasz, może pomóc zrozumieć uzasadnienie tej dziwnej kombinacji jedzenia. Pomysł stał się popularny w 2021 roku dzięki Feel Good Foodie. Kiedy pojawił się przepis na kanapkę z masłem orzechowym, galaretką i grillowanym serem, początkowo spotkał się on z mieszanymi reakcjami.

Jednak kiedy zepsujesz ten pomysł, ma to więcej sensu. Pomyśl o tym jak o desce serów w formie kanapki.

Kiedy wyobrażasz sobie deskę serów, zwykle zawiera ona ser (duh), owoce i orzechy: wszystkie składniki grillowanego sera PB&J. Zasadniczo łączysz słony element (masło orzechowe) z owocami (galaretka) i serem.

Chcesz jeszcze spróbować? Jeśli tak, po prostu dodaj warstwę kremowego masła orzechowego do jednej kromki chleba, trochę galaretki do drugiej, a następnie pokryj stronę masła orzechowego odrobiną posiekanego sera cheddar. Rozpuść trochę masła na patelni, dodaj kromki chleba i grilluj przez kilka minut.

Połącz kawałki razem, a kiedy ser się rozpuści, w zasadzie masz kanapkę z deską serów.

Następnym razem, gdy będziesz mieć ochotę na wędliny, ale nie masz wszystkiego lub nie masz ochoty przechodzić przez wszystkie kłopoty, po prostu połóż trochę masła orzechowego na grillowanym serze. Zrobione!

Czy ten post był pomocny?