Skip to content

Domowy Internet Verizon może kosztować 25 USD miesięcznie

21 de czerwiec de 2022
verizon logo on sign

Logo Verizon na znaku

Kilka lat temu Verizon uruchomił usługę internetową „5G Home”, która wykorzystuje sieć bezprzewodową firmy do łączenia wszystkich urządzeń w domu. Teraz jest taniej niż kiedykolwiek… jeśli Twój telefon jest również w Verizon.

Verizon 5G Home był początkowo wyceniony na 70 USD miesięcznie, ale jeśli już subskrybowałeś niektóre plany telefoniczne Verizon, było to 50 USD miesięcznie. Obecnie jest to 50 USD miesięcznie dla wszystkich (z włączoną funkcją Auto Pay), a teraz Verizon obniża cenę o połowę dla osób z „kwalifikującym się planem telefonicznym Unlimited”. Jeśli płacisz już za 5G Play More, 5G Do More, 5G Get More, Play More Unlimited, Do More Unlimited, Get More Unlimited, Beyond Unlimited 5G UW lub powyżej Unlimited 5G UW, internet domowy kosztuje tylko 25 USD miesięcznie.

To dość znaczna zniżka, chociaż pomija najtańszy nieograniczony plan Verizon, poziom 70 USD / mc (za jedną linię) 5G Start. Wygląda na to, że najtańszą opcją zniżki na internet w domu jest 5G Play More, czyli 80 USD/mies. za jedną linię.

T-Mobile oferuje również domowy internet zasilany 5G, który zwykle kosztuje 50 USD miesięcznie, ze zniżkami dla obecnych klientów telefonii komórkowej. Jednak zniżka T-Mobile dla abonentów telefonii komórkowej jest znacznie bardziej restrykcyjna — potrzebujesz planu Magenta MAX z co najmniej dwiema liniami, a zniżka wynosi tylko 20 USD miesięcznie (spadek miesięcznego rachunku do 30 USD / mc). Magenta MAX to najdroższy plan telefoniczny T-Mobile, wyceniony na 85 USD miesięcznie za jedną linię.

Źródło: Verizon

Czy ten post był pomocny?