Skip to content

Doskonały pasek Roku Streambar kosztuje teraz zaledwie 80 USD

15 de listopad de 2022
Roku Streambar featured

Roku Streambar z telewizorem

Roku Streambar to urządzenie do przesyłania strumieniowego i głośnik telewizyjny w jednym urządzeniu, dzięki czemu jest doskonałym centrum sterowania telewizorem. Teraz jest w sprzedaży w najlepszej jak dotąd cenie.

Roku obniżyło swoje urządzenie Streambar do 79,99 USD, co stanowi 38% obniżkę w stosunku do pierwotnej ceny 129,99 USD. To soundbar, który łączy się z telewizorem za pomocą złącza HDMI ARC (obsługiwany jest również dźwięk optyczny), z mocniejszymi i lepiej brzmiącymi głośnikami niż prawie każdy nowoczesny telewizor. Streambar zawiera również odtwarzacz strumieniowy Roku, który zapewnia łatwy dostęp do większości usług przesyłania strumieniowego i innych treści online. Obsługuje 4K HDR, ale nie Dolby Vision ani Dolby Atmos, i może działać jako głośnik Bluetooth.

Amazonka

79,99 USD Doskonaly pasek Roku Streambar kosztuje teraz zaledwie 80 USD
129,99 USD Zaoszczędź 38%

Głównym haczykiem z Roku Streambar jest to, że nie ma żadnych wejść HDMI. Oznacza to, że jeśli chcesz podłączyć inne urządzenia, takie jak odtwarzacz Bluray lub konsola do gier, muszą one być podłączone bezpośrednio do telewizora. Większość nowoczesnych telewizorów powinien nadal kieruj dźwięk do listwy dźwiękowej dzięki HDMI ARC, ale może być konieczne użycie optycznego portu audio jako rozwiązania awaryjnego. Nie ma też subwoofera, ale można się tego spodziewać po tej cenie – Roku sprzedaje jeden osobno za 180 USD.

To daleko od pierwszej sprzedaży Streambara, ale większość poprzednich rabatów nie spadła poniżej 100 USD. Ta wyższa zniżka to świetna okazja, zwłaszcza jeśli chcesz zaktualizować oprogramowanie telewizora i jakość dźwięku w jednym ruchu. Sprawdź recenzję Roku Streambar z naszej siostrzanej stronyRecenzjaGeekpo więcej informacji.

Czy ten post był pomocny?