Skip to content

Dropbox wreszcie wypuszcza aplikację na macOS z poprawką dla plików tylko online – Recenzja Geek

15 de sierpień de 2022
32d20bdb 1024x576 1

Logo Dropbox nad MacBookiem Pro

Kiedy Apple wydało macOS 12.3 Monterey na początku tego roku, niektóre przestarzałe rozszerzenia jądra zabiły wybrane funkcje aplikacji, takich jak Dropbox i OneDrive. Na przykład użytkownicy Dropbox nie mogą otwierać plików tylko online w dedykowanej aplikacji. To problem, ale w końcu nadchodzi poprawka.

W tym tygodniu otrzymaliśmy dobre i złe wieści dotyczące obsługi macOS przez Dropbox. Przedstawiciel firmy udostępnił aktualizację sytuacji na forum Dropbox, informując, że zbliża się publiczna wersja beta nowej aplikacji komputerowej na komputery Mac z pełną obsługą systemu macOS Monterey. Oto część oświadczenia:

„Publiczna wersja beta dla pełnej obsługi macOS będzie dostępna na początku czwartego kwartału. Na razie nadal możesz kliknąć dwukrotnie, aby otworzyć pliki w Finderze. Wszystko inne działa jak zwykle”.

Więc jaka jest zła wiadomość? Wygląda na to, że aplikacja Dropbox beta nie jest jeszcze dostępna i pojawi się dopiero w czwartym kwartale. Chociaż może to nie być duży problem dla każdego użytkownika Dropbox, dla wielu jest już za późno. Biorąc pod uwagę, że macOS 12.3 pojawił się w marcu, czekaliśmy prawie sześć miesięcy na poprawkę i wciąż jej nie ma.

Za to, co jest warte, nie jest to pierwszy poważny problem między nimi. W styczniu Dropbox wypuścił aplikację beta obsługującą natywny układ Apple, który pojawił się później, niż wielu chciało. Tak czy inaczej, jest to dobra wiadomość dla użytkowników Dropbox, którzy mają problemy z korzystaniem z wielu funkcji w najnowszej wersji systemu macOS.

przez MacRumors

Czy ten post był pomocny?