Skip to content

Dzięki Bogu, Pixel 6a używa nowego czytnika linii papilarnych – Recenzja Geek

14 de maj de 2022
557b6bd8 1024x576 1

Po sześciu miesiącach skarg, aktualizacji i dziwnych wymówek czujnik linii papilarnych Pixel 6 nadal jest do bani. Jest powolny i nie odpowiada, prawdopodobnie z powodu ograniczeń sprzętowych. Ale dzięki Bogu — Pixel 6a może nie cierpieć z powodu tych problemów.

W rozmowie z Centrum Androida, Google potwierdza, że ​​Pixel 6a korzysta ze zaktualizowanego czujnika odcisków palców. Przypuszczalnie jest to po prostu lepsza wersja czujnika optycznego w Pixel 6 i Pixel 6 Pro. (Poważnie wątpię, czy Google przyjmie „ultradźwiękowy” czujnik Samsunga. Technologia optyczna działa dobrze, Google właśnie wykonał złą robotę, wdrażając ją w Pixel 6.)

Być może słyszałeś plotki o pojawieniu się Face Unlocka w Pixel 6 Pro. Te plotki sąprawdopodobnie prawda, ale niestety wygląda na to, że Google pozostanie przy skanowaniu linii papilarnych na Pixelu 6 i Pixelu 6a.

Oto moje jedyne zmartwienie; niedawna aktualizacja zmniejszyła wydajność czujnika odcisków palców na starszych urządzeniach Pixel. Jest szansa, że ​​Google nie radzi sobie z pisaniem oprogramowania biometrycznego, w takim przypadku czytnik linii papilarnych w Pixelu 6a może być okropny!

Źródło: Android Central

Czy ten post był pomocny?