Skip to content

Dzięki temu NFT możesz uczestniczyć w Coachelli przez całe życie

2 de luty de 2022
Coachella image

Prawie wszyscy wkraczają w NFT. Coachella, gigantyczny festiwal, zacznie je sprzedawać. Jednak zamiast służyć jako cyfrowy przedmiot kolekcjonerski, zapewnią one dożywotni dostęp do festiwalu w świecie rzeczywistym.

Coachella uruchamia własny rynek NFT i będzie sprzedawać dziesięć przedmiotów, które zapewnią posiadaczowi dożywotni dostęp do festiwalu, co prawdopodobnie jest dobrą okazją dla fanów. NFT trafią do sprzedaży 4 lutego 2022 r.

„Coachella Collectibles to pierwsza w swoim rodzaju okazja do posiadania dożywotnich przepustek na festiwale, odblokowania unikalnych doświadczeń na miejscu, fizycznych przedmiotów i cyfrowych kolekcji. Korzystaj z nowej technologii, aby łączyć się i odkrywać”, czytamy na rynku.

Ceny dożywotniej przepustki NFT nie zostały jeszcze wydane, ale zostaną sprzedane na aukcji, więc trudno dokładnie określić, ile ludzie zapłacą za dożywotni dostęp do ogromnego wydarzenia. Dla zapalonych fanów festiwalu cena może być tego warta na dłuższą metę, ponieważ może być tańsza niż płacenie co roku, oczywiście w zależności od ostatecznej ceny sprzedaży.

Jeśli nie uda ci się zdobyć jednej z kolekcji kluczy Coachella, która obejmuje dożywotnie bilety, istnieje wiele innych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich do zgarnięcia, ale nie zapewnią ci one dostępu do gigantycznego festiwalu.

Czy ten post był pomocny?